JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


A znate li koliki je kapital JDPL po dionici – koliko posto viši od trenutne cijene???

Vidimo da što BDI bude više rastao, to će komentari biti žešči, ali teško će zaustaviti neminovan oporavak, posebno Jdpl i Ulpl koji su pali već 50% unazad mjesec-dva.

Koliko?


Znači dio programa obuhvaća prodaju imovine. Doviđenja kapitalu Jadroplova koji će sad predstavljat još manju vrijednost na TK

Aposlutlno netočno. Ova se restruktura čeka koliko ja znam godinama.

Kao prvo prodaja imovine nemora dovesti do manje vrijednosti. Ako prodaju imovinu kao što je brod koji nosi 65k tereta i ne rentabilan je u regionalnom plovnom području, a koji je vjerojatno amortiziran do bola, te vrijedi na tržištu 10 puta više nego što je prikazano u bilanci, možda dovede do povećanja kapitala a i ne gubiš velik novac na održavanje i nerentabilne poslove.

A možda si ti upravu i cilj je restrukture pokopati firmu do kraja.

riquelme , ne radi se restrukturiranje da bi se firma pokopala , već obrnuto.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !



A znate li koliki je kapital JDPL po dionici – koliko posto viši od trenutne cijene???

Vidimo da što BDI bude više rastao, to će komentari biti žešči, ali teško će zaustaviti neminovan oporavak, posebno Jdpl i Ulpl koji su pali već 50% unazad mjesec-dva.

Koliko?
[/quote]

a bit će valjda 100 kn po dionici…


A znate li koliki je kapital JDPL po dionici – koliko posto viši od trenutne cijene???

Vidimo da što BDI bude više rastao, to će komentari biti žešči, ali teško će zaustaviti neminovan oporavak, posebno Jdpl i Ulpl koji su pali već 50% unazad mjesec-dva.

a zbog čega su ULPL i JDPL pali skoro 50% unazad mjesec-dva?
pa niste li ti i tvoji pajdaši najavljivali upravo suprotan scenarij?

Ja opet ponavljam, nikome nije zabranjeno kupovat. Dionica na prodaji imate sasvim dovoljno, pa izvolite kad ste toliko uvjereni u pozitivan ishod.


riquelme , ne radi se restrukturiranje da bi se firma pokopala , već obrnuto.

falco ironičan sam bio.



riquelme , ne radi se restrukturiranje da bi se firma pokopala , već obrnuto.

falco ironičan sam bio.
[/quote]

ma sve ok, naravno.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Boban Nenad +460 komada, ovaj put nije kupio sramežljivo kao do sad po 20-30 komada u prosjeku.. A valjda odvjetnik iz Splita zna zašto kupuje :-))
Pozdrav svima

…samo se vi prepucavajte….prodaja se skida..i jako je plitka …nekih 1000 komada do 40 kn a ovaj sa H nalogom bježi čim mu se netko približi….


…samo se vi prepucavajte….prodaja se skida..i jako je plitka …nekih 1000 komada do 40 kn a ovaj sa H nalogom bježi čim mu se netko približi….

Istina!

Iako Uprava zasad šuti, branša misli da je u pozadini priprema terena za preuzimanje Jadroplova

Atlantska pokreće ESOP i ide ‘dokap’

Evo ono sto smo dugo cekali i sto sam govorio prije pola godine da ce se desiti a na moje jos vece zadovoljstvo izgleda da atpl kupuje jdpl..
Bravo…bravo…bravo..
Pozdrav svim onim koji su drobili neistine i prodavali svoje dionice u bescijenje…
Sada ce ih kupovati natrag po puno vecim cijenama..
Sami su krivi…kad slusaju forumske klaunove…

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE

New Report

Close