JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

s obzirom na rast indexa za suprx i hndsz , ima li netko matematiku dobiti za jadroplov za 2017?

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

A ne znam iz koje bi matematike dobili neki izračun, pričekat ćemo još malo do rezultataq za Q1.. Znam samo da je direktor spomenuo već u Q1 za 2017 da očekuje zaokret u poslovanju i pozitivan ishod.. Bude li pozitivna nula to će biti odličnop, a o nekom malom plusu da niti ne govorim.. To će biti pravi pokazatelj i okidač za dalje..

Netko kupi nešto dionica po 39,91 kn i odma poslije se pojavi novih 250 komada ispod toga do 38 kuna.. hahaha

Spread se smanjiva između kupnje i prodaje i moglo bi možda opet doći do ozbiljnije trgovine čim jedna strana popusti.. Izvješće je ubrzo, vidit ćemo šta je direktor radio u Q1..

-8 mil kn.

Znači ništa o najavljivanoga plusa?

I što sada čekati dalje 2018,2019……..?

Pa neće ti ni ATPL biti u plusu, ako izuzmemo jednokratne efekte prodaje imovine, ako je takvih događaja i bilo.

Zapravo, kako vrijeme odmiče, ATPL je zapravo u većim problemima nego JDPL odnosno mogao bi upasti u veće probleme. No, pričekajmo rezultate za ATPL.

gdje vam je taj izvještaj ? još ga nema na zse .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Kome valja neka kupuje…ima i ispod 40….skupila se već neka količina…

Ne znam kako pod ruku jadroplovu ide ova situacija oko nestabilnosti vlade….

Jadroplov senzacionalno
Prihodi od prodaje +200%

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.

http://zse.hr/userdocsimages/financ/JDPL-fin2017-1Q-NotREV-K-HR.pdf

New Report

Close