JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ronaldinho
22.03.2017 T: 20.03.17
7. HITA-VRIJEDNOSNICE D.D. 12.052 -350 kom prodala

Hvala joka14 na odgovoru.Znači ovo može poprilično potrajat.Možemo samo nagađati koliko žele još prodat i hoće li kočiti cijenu ukoliko spot vozarine nastave rast.

Cinjenica je da su stopali rast cijelo ovo vrijeme.buduci da ocekujem daljnji rast bdi na temeljima rasta svih indexa naredni tjedan,ovdje je rast dionice neminovan,samo je pitanje nivoa izlaska hite .ne znam koji im se q. .. toliko zuri kad mogu prodavat na puno vecim razinama.samo za strpljive

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

23.03.2017 T: 21.03.17
7. HITA-VRIJEDNOSNICE D.D. 12.052 nije prodavala

5. BOBAN NENAD + 25 komda dokupio

Vjerovatno Hita vrijednosnice prve na udaru sa 550 komada na 43 kune.. Dobro je što ne prosipaju po bidu nego ovako čekaju da ih netko poklopi..

Evo naloga za hitu ako zeli izaci odmah..
A buduci da ne zele a primjeceno je ispod top 10 jaku puno zanimljivih stvari i skrbnickih racuna u korelaciji sa hita skrbnickim ovo je idealno.
A sama cinjenica da ne zele. Izaci nego rade to sto rade dovoljno govori.
Evo hita imate priliku jednimk klikom misa izici odmah.
Izvolite

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE

ovdje se iz avion vidi da se namjerno štopa…tko i zašto ne znam, ali je evidentno po tajmingu skidanja sa bida i postavljanja nižih naloga na ask odmah na početu rasta…
…ali, zna se, trend se ne može pobjediti…zato ovo treba iskoristiti onaj tko još može…ja sad nemam…a rado bih

Naravno da se štopa i šteta što će još duže vrijeme čini se ostati na ovim razinama. Da bar Hita vrijednosnice otpuštaju po malo kako se cijena diže, ali ne oni odlučili izgleda sve prodat po cca 45-46 kuna

Sto duze pratim sve mi se cini da pripremaju teren za nekog… Mogli su do sada izaci barem 10 puta… A nisu… Zasto?
Njerno odrzavaju ovu razinu i kao odlucili su rasprodati sve na 45-46…zasto ne na 44-43 ili 48-50…nego bas na 45-46….sta to nije malo previse cudno i ocigledno…

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE

Koliko ja vidim Hita više ne prodaje. Pa nije bilo promjena posljednjih dana, to je netko manji. Uobičajena trgovina.


Koliko ja vidim Hita više ne prodaje. Pa nije bilo promjena posljednjih dana, to je netko manji. Uobičajena trgovina.

trgovina je ovdje sve samo ne uobičajena, to je evidentno istina…ali svatko gura na svoj mlin pa tako i tumači..tko ne vidi što je istina pogriješit će…, svatko sam odlučuje…a svi koji ovdje pišu žele sebi dobro… bilo da žele kupit (uglavnom negativno raspoloženi) ili ovi drugi koji su unutra ili treći koji žele prodat (pozitivci)


Koliko ja vidim Hita više ne prodaje. Pa nije bilo promjena posljednjih dana, to je netko manji. Uobičajena trgovina.

Ako pogledas Hiti-ne prodaje tocno su u trenutku kad treba zastopati cijenu.(boldao sam ti i dio tvog citata). Samo nemaju bas jos previse komada.


Sto duze pratim sve mi se cini da pripremaju teren za nekog… Mogli su do sada izaci barem 10 puta… A nisu… Zasto?
Njerno odrzavaju ovu razinu i kao odlucili su rasprodati sve na 45-46…zasto ne na 44-43 ili 48-50…nego bas na 45-46….sta to nije malo previse cudno i ocigledno…

da…, zašto se ovdje priča o nekom hitinom dugoročnom štopanju…pa oni imaju svega 12000 dionica ili oko 500.000 kn za prodati…to se u zadnjih 2 tjedna moglo da se htjelo…nije to nikakva bitna količina…konačno i cijeli jadroplov trenutno malo vrijedi..u par jačih trgovinskih dana može se i cijeli riješiti a ne hita sa par postotaka…

New Report

Close