JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I sve to je potvrđeno i garantirate da neće biti drukčije???

Neko je ovu dionicu, uspješno vratio na početak!

Onaj koji ju je kupovao po 20-ak kn. Nije loš prinos.


Onaj koji ju je kupovao po 20-ak kn. Nije loš prinos.

Točno, ali većina ju je kupovala iznad 100,00!

A neko bi pokušao još ubosti ispod 50,00 Kn!

Jučer se elegantno, mogla prodavati iznad 50,00 Kn, ali bili smo svjedoci silovanja cijene na dolje!



Onaj koji ju je kupovao po 20-ak kn. Nije loš prinos.

Točno, ali većina ju je kupovala iznad 100,00!

A neko bi pokušao još ubosti ispod 50,00 Kn!

Jučer se elegantno, mogla prodavati iznad 50,00 Kn, ali bili smo svjedoci silovanja cijene na dolje!

[/quote]

Hocete reci da su ljudi bili voljni kupovati iznad 50 ali ne i na 48? Je to ona hrvatska “Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftino?”

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

BDI i dalje u porastu, a o rastu dionice će odlučiti veliki igrači!

Smanjuje se i ask, sad je na 7000 dionica.. Zadnji mjesec dva uvijek je bio na 10000-12000 dionica.. Neko se izgleda istrošio..

Gdje nestade prodaja i zašto ?

Zašto se gospoda na prodaji plaši rasta BDI-a, pa odma nove naloge stavljaju u obranu?? Kome nije u interesu da se cijena možda stabilizira iznad 50 kuna, kao što se stabilizirala iznad 40??

…da li je netko pratio top 10 u zadnjih dva mjeseca … ako je molio bih ako nije problem da iznese podatke….hvala…vidim da se količinski trgovina pojačala pa me zanima da li je to samo preljevanje dionica s jednog računa na drugi ili netko stvarno kupuje/prodaje.

5. HITA-VRIJEDNOSNICE D.D. prodaje dionice JDPL

Mislim da se isplati kupovat na ovim razinama ispod 50. Unutra sam već mjesec dana i plivam uglavnom u plusu bez većih šokova a mogao sam prodati i po 52 u par navrata.Ciklički gledano nije išlo puno dolje a BDI konstantno raste sto znači da neka torba puna love ovdje drži čep. Za sada se znamo šlepati , pa će da krene i bez našeg bla bla .

New Report

Close