JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da li je do izbora moguca ikakva najava privatizacije od strane Vlade?
Misljenja sam da bi nas Polancecov spomen privatizacije katapultirao, iako i ovako vec letimo…

tek sam sada vidio post kolege hogara, ispricavam se.

nadam se da ce nam se ostvariti zamisli scenarija

cjela mi ova situacija nije jasna nesto brzo letimo gore zbunjen sam iako sam u dobrom plusu

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

jedno pitanje ako je trzisna cijena npr 600 kn,u SPO po koliko budu ponudjene dionice(cijena,vise ili manje od 600.ili isto)?npr za jdpl,ili hpb..ugodno sam iznaenadjen danasnjim stanjem.
Hvala

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

a tek kad izvješće izađe…onda će bit zanimljivo[smiley2]


jedno pitanje ako je trzisna cijena npr 600 kn,u SPO po koliko budu ponudjene dionice(cijena,vise ili manje od 600.ili isto)?npr za jdpl,ili hpb..ugodno sam iznaenadjen danasnjim stanjem. Hvala

Zadovoljio bih se diskontom na prosječnu burzovnu cijenu unatrag 3 mjeseca……


jedno pitanje ako je trzisna cijena npr 600 kn,u SPO po koliko budu ponudjene dionice(cijena,vise ili manje od 600.ili isto)?npr za jdpl,ili hpb..ugodno sam iznaenadjen danasnjim stanjem. Hvala

U tom slučaju je vrlo izvjesna opcija blokiranja trgovanja.
[smiley1]

I love the Smell of Profits in the Morning

nesto kao kod vpik.r.a??

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

JAo, a jel se sjecate kad su kolega Bosun i ekipa slali na eng. clanke prije 5 mjeseci i nitko nas nije fermao pet posto.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

http://www.dryships.com/index.cfm?get=report

imamo novi BDI[smiley1]

Lete brodari u nebo uskoro na fenomenalnih 10 000
Danas:27 September 2007

Baltic Dry Index (BDI) +111 9370

strvinar


JAo, a jel se sjecate kad su kolega Bosun i ekipa slali na eng. clanke prije 5 mjeseci i nitko nas nije fermao pet posto.

Ja se sječam i bilo je malo prestručno za moj ukus ali kada su počeli komentari na prepoznatljivom jeziku, znao sam da je to – to. Hvala svim proljetnim navlakačima za odluku o kupnji ove dionice a kako se stvari kreću moguće da i ja završim u brodarima kao ponosni vlasnik jedne lijepe jahtice! [smiley2]

Hogar vozi Volvo

New Report

Close