JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


” Jako zanimljivo, skoro za prijaviti manipulaciju tržištem….

Definitivno manipulacija

A kao da na drugim dionicama nije manipulacija?

Hell is Empty and all the Devils are Here

Mogu oni manipulurati koliko hoće ali na brodarima im ništa nemože pomoći

SAM PROTIV SVIH

Vec ranije se vidi da je Hypo odjednom nadokupio par stotina komada pa prodao. Takodjer, vec ranije je netko napisao da postoji velika mogucnost da Hypo zeli izaci van na razinama oko 500 kn, a da ce vjerovatno PBZ pricekati do 600 kn. Cini mi se da se ovo upravo desava.
Jucer oko 10:45 je bilo 3000 komada na prodaji do 604 kn. Ne zelim biti pesimist ali moguce da cemo jos neko vrijeme biti na ovim razinama (58x-60x). Ja sam zadovoljan i ovakvim rastom. Mozda uspijem ubaciti visak od rezanja paketa T-HT-a. [smiley2]

I ja se nadam da će ga zaštopati na 600 da se još dokupi

SAM PROTIV SVIH


I ja se nadam da će ga zaštopati na 600 da se još dokupi

E sad si ga izvalio … ako nisi dosada dokupio, onda ne ćeš više nikada. Toplo se nadam da će JDPL rasti na krilima HT. Ne bih volio da tržište poraste, a ova dionica zbog istovara ostane na ovim razinama. To je katastrofa, uzimajući u obzir da su fundamenti i stanje na tržištu brodara povoljni.

I love the Smell of Profits in the Morning

Kolega Geronimo, kupovati ćete vi po 500 opet. I ja skupa s vama. Dok god ima ovih kojima su kupci najveći neprijatelji (kao ovaj što se sad istresao)

Hell is Empty and all the Devils are Here

Koji tobogan na JDPL-u!

Postoji 1000 mogucnosti kako novac potrositi, ali samo dvije, kako novac zaraditi: Ili moramo raditi za novac ili novac radi za nas.

Raj za dejtrejdanje

Hell is Empty and all the Devils are Here

supervožnja!
Nego, izgleda da opet nedostaje prodaje na prihvatljivim razinama… Bit će ovdje još veselja[smiley2]


Koji tobogan na JDPL-u!

Nekako mi ovaj tobogan ide u krivom smjeru. Mislim, odozdo prema gore!
[smiley2]

I love the Smell of Profits in the Morning


shooter: ” Koji tobogan na JDPL-u!” Nekako mi ovaj tobogan ide u krivom smjeru. Mislim, odozdo prema gore! [smiley2]

Ma isao je malo dole, uzeo dobar zalet i sad leti! [smiley2]

Postoji 1000 mogucnosti kako novac potrositi, ali samo dvije, kako novac zaraditi: Ili moramo raditi za novac ili novac radi za nas.

New Report

Close