JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne podcjenujem ja nikoga, al iznenadio bi se da novaca se nadje. Pitanje je cijelog sektora, a tu JDPL nije izuzetak.

Doduse, uopce je pitanje sto ce s tim dokapom biti. “Malo” je nelogicno da ga predlazu uprava i NO koji nedavno na skupstini nisu dobili razrjesnice. Moglo bi ih to jako skupo stajati. Bas njih osobno. A onda jos k tome, ako im CERP nije dao ni razrjesnice, zasto ih nije smijenio? Po meni uprava nema legitimitet za ovo sto radi i da ima i malo razuma, podnijela bi ostavke, al ako oni to ipak sami na vrijeme ne shvate, ima sud koji ce ih svakako upozoriti na to. I dionicari.


Ne podcjenujem ja nikoga, al iznenadio bi se da novaca se nadje. Pitanje je cijelog sektora, a tu JDPL nije izuzetak.

Loša procjena kolega, vrlo loša. Sa svojim OPEX-om JDPL je i te kako izuzetak. Usput kakva prodaja broda? Pa zar nemamo tehničku upravu i nadzorni odbor koji nebi trebali (stvar kulture) donositi takve odluke iako se šuška da je talenat pokrenuo prodaju još jednog broda. Izgleda da uprava doslovno shvača pojam Trgovačko društvo :-(.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


Doduse, uopce je pitanje sto ce s tim dokapom biti. "Malo" je nelogicno da ga predlazu uprava i NO koji nedavno na skupstini nisu dobili razrjesnice. Moglo bi ih to jako skupo stajati. Bas njih osobno. A onda jos k tome, ako im CERP nije dao ni razrjesnice, zasto ih nije smijenio? Po meni uprava nema legitimitet za ovo sto radi i da ima i malo razuma, podnijela bi ostavke, al ako oni to ipak sami na vrijeme ne shvate, ima sud koji ce ih svakako upozoriti na to. I dionicari.

Fahrudine evo posta di smo 100% u suglasju. Čuda su ipak moguća 🙂

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Što ovdje nitko ne komentira rast vozarina, kao da se JDPL bavi prijevozom željeznicom?

BDI jučer +8%, danas +8%

BCI jučer + 30-ak%, danas +20-ak % ???!!!

A Supramax, ono što jdpl ima, još uvijek pada. Alo!


Što ovdje nitko ne komentira rast vozarina, kao da se JDPL bavi prijevozom željeznicom?

BDI jučer +8%, danas +8%

BCI jučer + 30-ak%, danas +20-ak % ???!!!


I tako 8 po 8 eto nas za 15-20 godina na ATH. Znaš li šta je BCI. Očito ne jer JDPL to nema.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


A Supramax, ono što jdpl ima, još uvijek pada. Alo!

Ma mislim na to da je to ogromna promjena u dan-dva, nakon toliko dana neprestanog padanja, a budući da bi se to moglo komentirati jedino na forumu brodarskih dionica, a ne radi se ni tu.

Ali da je u jedan dan indeks pao za 8 ili 30%, onda bi se vjerojatno komentiralo.

@ pozitiva

I zaboravih dodati da bi bilo nolje da se JDPL bavi prevozom željeznicom. Vlada bi ga sanirala.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

O Jadroplovu u Pomorskoj večeri, od 21. min. http://radio.hrt.hr/aod/pomorska-vecer/127464/[/url]

Danas, tiskano izdanje Slobodne.. Pročitajte mali članak o JDPL, ako ne razumijete iz prve onda ponovno pročitajte al polakše…


Danas, tiskano izdanje Slobodne.. Pročitajte mali članak o JDPL, ako ne razumijete iz prve onda ponovno pročitajte al polakše…

Ovo mi zvuči kao ulet nekoj curi u disku:
“Mala je li ovo bila ljubav na prvi pogled ili da dođem još jednom!”

Ajde sada izvuci barem svoju interpretaciju svog drugog ili trećeg čitanja…ono prvo čitanje (kao ni u Saboru) tako i tako nikad ništa ne vrijedi.

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

New Report

Close