JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


@ šanto

Ja mislim da je u Croatia line direktor bio Dario Vukić!

Je je Vukić vrag ga odnija. Navukli su ZNA SE 6000 dioničara da kupuju dionice a znali su da firma ide u stečaj. naravno i mene među njima a što je najgore još sam neke nagovorio na kupnju :(.


Ja mrzim gubit u životu i nikad se ne predajem, al ovde ću se izgledaizgleda morat pomirit s tim… Nek se malo bolje napuni bid ja ću se istrest i Ciao đaci… Ima i boljih prilika, sad će brzo i izvješća za 3 kvartal..

Obično kad se nešto prodaje, pogotovo na slabo likvidnoj dionici gotovo sam siguran da kontradiktorno radiš!

Uostalom, to me ne zanima.

Predpostavljam da bi vlada mogla potaknuti prodaju prije izbora i JDPL, PTKM….mišljenja sam da bi moglo biti zanimljivo.

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE



Ja mrzim gubit u životu i nikad se ne predajem, al ovde ću se izgledaizgleda morat pomirit s tim… Nek se malo bolje napuni bid ja ću se istrest i Ciao đaci… Ima i boljih prilika, sad će brzo i izvješća za 3 kvartal..

Obično kad se nešto prodaje, pogotovo na slabo likvidnoj dionici gotovo sam siguran da kontradiktorno radiš!

Uostalom, to me ne zanima.

Predpostavljam da bi vlada mogla potaknuti prodaju prije izbora i JDPL, PTKM….mišljenja sam da bi moglo biti zanimljivo.

[/quote]
Eto kolega ako ste mišljenja da bi moglo bit zanimljivo , recite mi kojeg ste mišljenja koja će iduća cijena bit??? preko 100 kn neće sigurno kakvo je stanje na tržištu i kakvo je stanje u firmi.. Ako bude preko 70-80 kn bit će dobro

Jadroplov ide po 80 milijuna kuna

@diokidina
Znači opet smanjenje nominale i to na 50 kn… Dokap se rijetko gdje pozao dobrim, samo još jedno šišanje

Kada sam prije pisao da dokapitalizacija nuzna prije prodaje,bio sam neosnovano napadan!
Mislim da je bez toga nemoguce prodati drustvo.
Pozzz

http://www.pressreader.com/croatia/poslovni-dnevnik/20150907/281479275186267/TextView

Po koliko je moguć dokap? 10,20, 50 kn..?? Po nominali?


Kada sam prije pisao da dokapitalizacija nuzna prije prodaje,bio sam neosnovano napadan!
Mislim da je bez toga nemoguce prodati drustvo.
Pozzz

Iz članka:
“Iz CERP-a su, doduše, još u srpnju najavljivali da bi negdje potkraj godine išli na novi pokušaj prodaje.
No, čini se da je prevladala logika da bi za svojih 70 posto danas mogla dobiti manje nego što bi s očekivanim oporavkom tržišta i boljim upravljanjem uz prevlast privatnih vlasnika za koju godinu moglo vrijediti 30 ili 35 posto dionica koliko bi imala u vlasništvu nakon IPO-a.

Kako neslužbeno doznajemo, za to su već angažirani i savjetnici koji su s nizom potencijalnih investitora odradili prvu rundu razgovora.

…procjene kretanja tržišta su im ipak koliko-toliko ohrabrujuće, a pohvalili su se i troškovnim racionalizacijama.
Krajem ove godine u Jadropolovu računaju da bi moglo doći i do rasta vozarina zbog smanjenja prirasta nosivosti flote…”

Čemu sad rasprodaja po 40, ako dokapitalizacija ide po minimalno 50?

gdje piše da dokap ide po 50.nminala se smanjuje na 50,a dokap će ići pošto se veliki dogovore.ako se ne dogovore i dokap ne uspije kao ni prijašnje prodaje cijena ide dole sve dok neko veći ne zagrize. ako i kada?


Čemu sad rasprodaja po 40, ako dokapitalizacija ide po minimalno 50?

Pitanje svih pitanja je tko je spreman danas uložiti novce u JDPL.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"



Čemu sad rasprodaja po 40, ako dokapitalizacija ide po minimalno 50?

Pitanje svih pitanja je tko je spreman danas uložiti novce u JDPL.
[/quote]

… za to su već angažirani i savjetnici koji su s nizom potencijalnih investitora odradili prvu rundu razgovora.

Među njima su, primjerice, zadarska Tankerska te dubrovačka Atlantska plovidba, privatne brodarske kompanije koje se sa stanjem na tom tržištu nose bolje od splitske, a interes su pokazale i na proljetnom natječaju. Osim njih, dobro upućeni tvrde da je jedan od interesenata i Luka Ploče, a tu su i mirovinski fondovi…

New Report

Close