JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@ IWC

Pa to sam ti objasnio u gornjem postu.

PS Nisam pomorac od 1994.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


@ IWC

Pa to sam ti objasnio u gornjem postu.

PS Nisam pomorac od 1994.

Tako je, ali ste također napisali “da ste na Vi sa brodarima”, ali samo na JDPL-u ste jako aktivni. Malo mi je to kontradiktorno…

@ IWC

Kolega pa stvarno ste… To šta sam na VI sa brodarima znači da sam na distanci odnosno da ih nemam i ne namjeravan imati.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Iako ne mozemo 100% tvrdit da ovo sto se pise utjece na odluku o kupnji/prodaji…ne mogu, da ne primjetim kako su ocito komentatori ovdje mnoge ipak vise uvjerili da ova dionica ne vrijedi 55+ kn….

Odigrao i ja rizično, pa kupio par dionica. Barem mogu doći na skupštinu pogledati igrokaz ako ništa drugo. A ako se tržište oporavi i dobijemo kvalitetne ljude da upravljaju firmom moglo bi nešto i biti od Jadroplova. Koeficijent je 50, ali nikad ne znaš.
Najbolje bi bilo da fizičke osobe kao Purko i ekipa oko njega dobije mandat da nađe kupca za sve dioničare uključujući državu.

Inače, Techman – hvala na komentarima, sigurno si jedan od najvećih znalaca o brodarima na forumu. Kupi koju dionicu pa ćemo popiti kavu nakon skupštine. Ne daj pojedincima da te straše praznim prijetnjama.


Iako ne mozemo 100% tvrdit da ovo sto se pise utjece na odluku o kupnji/prodaji…ne mogu, da ne primjetim kako su ocito komentatori ovdje mnoge ipak vise uvjerili da ova dionica ne vrijedi 55+ kn….

Hvala ima na pisanju!

Nisam mislio da će opet biti moguće kupiti ispod 50.

Nadam se da će nastaviti još žešće, jer ostalo je malo vremena do kraja godine.

Djelatnicima Jadroplovu stigle place za 5 i 6 mjeseca.Stanje se stabilizira.Jos da se vozarine dignu.tada vjerujem da bi trebalo biti i obvezajucih ponuda.☺

@ Derbyshire

Poštovani kolega!

Ma da ti budenm iskren razmišljao sam da kupim jednu dionicu i dođem na skupštinu. Imao bi puno pitanja od kojih sam večinu jasno artikulirao kroz intervju, Još bi pitao o igrama sa forexom i koliko su tu JDPL odnosno njegovi vlasnicio popušili. Čujem iako neznam da li je to istina da dolazi do smjene u upravi. Ako je to istina pitao bih tko je u upravi struka odnosno da li će pomorsko poduzeče voditi pomorski analfabeti? I što bi bio rezultat? Psi laju a karavana prolazi. I zato ču se rađe kupat.

LP

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Mozemo iza 16h ocekivati financijski izvjestaj.

katastrofa!!!
http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/JDPL-fin2015-1H-NotREV-K-HR.pdf

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Jel mogao lošiji FI ????


Jel mogao lošiji FI ????

Kakva katastrofa?

Prije bi se reklo u skladu s očekivanjima.

Vozarine u tom periodu nisu bile još značajnije porasle.

New Report

Close