JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@ingroman

Hoce biti na skupstini techman, fahrudin i diokidina?

Hm, Techman vjerojatno nece, on vise nema JDPL, zar ne?

Ja nemam dionice pa ni razloga da budem na skupštini za razliku od ostalih koje si naveo :-). Mislim da je to gubljenje vremena i nisam nikad bio ni na jednoj skupštini iako bi ova mogla biti interesantna. Imam osjećaj da upravi neče biti ugodno.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

@IWC
Ja da,ali daleko je jos od skupstine.jedino ako u meduvremenu ne prodam.imam dobru ulaznu cijenu.zadovoljio se sa 100% dobiti.☺

Kolega, nepopravljivi ste optimista.😊
Ja sam skloniji vjerovanju da cete otici na skupstinu, a da cete docekati zeljeni target ipak malo kasnije…😉

@IWC
Slazem se s tobom,da li ce zeljeni target odraditi do skupstine ili poslije manje je bitno.
Sa ovim rastom vozarina Jadroplov ce se dici na noge.prije par dana im je bio nadzor iz Cerpa.doci ce do nekih promjena u menadzmentu,radi se na tome da se tvrtka stabilizira.place za 5 i 6 mjesec se ocekuju za koji dan.
Cerp je dao jasnu poruku upravi jdpl,nema prodaje dok tvrtka ne stane cvrsto na noge,najvise u prilog bi trebale biti rast vozarina.znaci strpljivo i sigurno.
kad vidim ovaj svoj post koliko je dug kao da mi je marcipan mentor.☺

Cerp je dao jasnu poruku upravi jdpl,nema prodaje dok tvrtka ne stane cvrsto na noge

e dobro, nek su oni poslali poruku da nema prodaje dok tvrtka ne stane na noge, siguran sam da gospoda u cerp-u osim sto pozorno prate kretanje BDI indexa, takoder detaljno analiziraju i makroekonomsku situaiju u svijetu, usporavanje kine i tecaj valuta.
s ovim sad BSI indexom od 9000, jdpl je jos daleko da brodovi plove s 0, a osobno, obzirom da imam ulpl, odmah bi potpisao da BPI i BSI index zadrze trenutne vrijednosti do kraja godine.


Ajde ne trabunjaj. Ako cemo o low risk bulku postoji samo jedna firma: DSX oliti Diana Shipping. ATPL je korak iza JDPL. Ima bolji menadzment i bolje diverzificiranu imovinu. Kad se to potrosi i sko ne bude dugorocnog oporavka, pisi kuci propalo. JDPL ima los menadzment…stvarno los. Tu je ATPL u prednosti.

I kad JDPL promijeni menadžment, a ATPL rasproda svu diverzificiranu imovinu imat ćemo zapravo jednako sranj…
Imam oboje nažalost, ali čovjek ne može vjerovati da sam, uz podjednaki ulog, daleko više izgubio na ATPL?!


Cerp je dao jasnu poruku upravi jdpl,nema prodaje dok tvrtka ne stane cvrsto na noge

e dobro, nek su oni poslali poruku da nema prodaje dok tvrtka ne stane na noge, siguran sam da gospoda u cerp-u osim sto pozorno prate kretanje BDI indexa, takoder detaljno analiziraju i makroekonomsku situaiju u svijetu, usporavanje kine i tecaj valuta.
s ovim sad BSI indexom od 9000, jdpl je jos daleko da brodovi plove s 0, a osobno, obzirom da imam ulpl, odmah bi potpisao da BPI i BSI index zadrze trenutne vrijednosti do kraja godine.

[/quote]
Ako je to istina onda će JDPL jaaako dugo biti državna imovina ili možda još jaaako kratko.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

http://www.dryships.com/pages/report.php

Ovi na bidu sto cekaju nacekat ce se.ovdje ozbiljnijeg trgovanja nema prije 60kn.

New Report

Close