JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@brux
Da.

@diokidina
Znači automatski imovina JDPL vrijedi više.. Hvala!

Ajde Techmane odmori malo!

Eto, imate danas veći rast na JDPL, nega na ATPL i ULPL… Doduše, ne na velikom prometu…


Ajde Techmane odmori malo!

Zelembac znam da se šališ i da sam vam nedostajao 🙂

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Pogledajte FI pa ce vam biti jasno zasto nije odradio rast, moje skromno misljenje je da ce tesko prezivjeti ovo dugotrajno lose razdoblje u dry bulku.

@Mr.Pong
Dugotrajno lose razdoblje je proslo.rast vozarina ce se pozitivno odraziti u III kvartalu,nesto manje u II kvartalu.Vjeruj vozarine ce jos rasti poradi situacije na svjetskom trzistu(Kina).

Sve vam pise u FI, samo treba covjek imati malo znanja pa da proucit FI. Ja vam zelim svu srecu u jdpl, ali ima definitvno boljih tvrtci u dry bulku, kao npr atpl…

Ajde ne trabunjaj. Ako cemo o low risk bulku postoji samo jedna firma: DSX oliti Diana Shipping. ATPL je korak iza JDPL. Ima bolji menadzment i bolje diverzificiranu imovinu. Kad se to potrosi i sko ne bude dugorocnog oporavka, pisi kuci propalo. JDPL ima los menadzment…stvarno los. Tu je ATPL u prednosti.

Atpl je pet koraka ispred jdpl i po divezitifikaciji i po menagemantu.

@Mr.Pong
Ali ne i po sesterostruko(600%) vecoj cijeni na burzi.😉


Ajde ne trabunjaj. Ako cemo o low risk bulku postoji samo jedna firma: DSX oliti Diana Shipping. ATPL je korak iza JDPL. Ima bolji menadzment i bolje diverzificiranu imovinu. Kad se to potrosi i sko ne bude dugorocnog oporavka, pisi kuci propalo. JDPL ima los menadzment…stvarno los. Tu je ATPL u prednosti.

Hvala ti bože da doživim da se u večoj mjeri slažem sa Fahrudinovim postom. Kolega hoće li biti živo na skupštini. Zanima me da li će netko spomenuti igrice sa FOREX-om 🙁

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

New Report

Close