JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@ pozitiva i fahrudin

Kolege čuvajte zdravlje. To je naj važnije!

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

@ pozitiva

Kolega vi i ja nikako na zelenu granu.

Prozovem vas drukerom – vi se ljutite.
Da popravim situaciju nazovem vas ozbiljnim analitičarom – vi se ljutite.

Da možda ne patite od bipolarnog poremečaja kao i Catherine Zeta-Jones?

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


@ pozitiva i fahrudin

Kolege čuvajte zdravlje. To je naj važnije!

Je zdravlje je najvaznije. No ja za raliku od nekih nemam problema s procjenama karaktera. Cak i na daljinu. A bome ni vrijednosti. Sadasnje ili buduce.


@ marcipan

Kolega imaš ozbiljan problem. Ti nemaš pojma što je business i kako funkcionira. Ja imam konzultantsku firmu i njen prvi i osnovni cilj je da zaradi.

Ovime ste kolega techman sve rekli….vi ste biznismen…i znate kako to u biznisu funkcionira…zar ne?…a ovdje se motate iz hobija ili da nešto zaradite?…ili da možda ne dijelite pamet badave?
Lijepo sam Vas pitao i prije gdje ste bili sa svojim intervjuom i prije prodaje jadroplova…šta niste onda bili glasni, kada ste već toliki stručnjak i upozoravali i CERP i javnost i forumsku zajednicu kakvo je usitinu stanje u jadroplovu i šta mu se sprema?
Ali niti Vi, niti Božić niti Toula…nitko se nije oglasio kada je država raspisivala natječaj i kada je krojila uvjete…nego sada…kada je zaglibio još dublje…sad se svi javljate dajući intervjue Slobodnoj kako je trebalo napraviti ovo ili ono…kako treba naći strateškog partnera itd. itd…..sada kad je u padu da ne rekenem i ne ureknem i kažem na dnu…pa šta niste to predlagali i napravili kada je bilo vrijeme za to…nego sada prodajete pamet na forumu…kada ste digli kesu…a i sami kažete rekli ste kada ste ušli, ali niste htjeli napisat kada ste i zašto izašli….da se netko ne bi poveo Vašim primjerom, pa propustio extra zaradu…eh eh eh….

E moj pozitiva2, ti bi da ovo najprije krene gore ludo pa bi kupovao i smijao se kako si bio u pravu. Predlažem ti da kupiš odmah, kad si toliko uvjeren da su svi drukeri i nevide oporavak, pa se onda diči kako si bio u pravu…al svi znamo da ti nisi takva faca.
Jedino je pozitivno da se na ovom forumu nešto razblaže,komentira a i to nije zbog tebe već zbog “drukera” koji, gle čuda,nešto piše i po novinama.

@ marcipan

Ameba ostaje ameba pa ma kako mi šutjeli o tome. Da li znaš zašto je propla prva prodaja 2007? Zato jer sam ja srušio natječaj za procjenu. A srušio sam ga jer me u finalu pobijedila građevinska firma koja je trebala napraviti procjenu i koja sa shippingom nema nikakve dodirne točke. Na kraju sam dokumentaciju proslijedio Bajiću i dva lika koji su štelili natječaj završila iza rešetaka. Toliko o društvenoj odgovornosti. Preuzeo sam dokumentaciju i za ovu zadnju procjenu 2013. Vidjevši kako su složeni uvjeti natječaja poslao sam slijedeći mail u JDPL (financial@jadroplov.com).

Quote
Poštovana!

Nema potrebe da mi više šaljete obavijesti. Nisam zainteresiran za učestvovanje u natječajima sa unaprijed predvidivim ishodom.

Srdačan pozdrav
Unquote

U prilogu su vam uvjeti natječaja pa ukoliko imate potrebnih znanja brzo će vam biti jasno o čemu se radi.

Idu praznici i zaključujem pisanje do dalnjega. Drukerima pozdrav ma gdje bili uz pjesmu “Uzalud vam trud svirači”

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Ozbiljan, razuman i razborit covjek ne bi ovakve stvari pisao na forumu. Ja doista ne znam da li ti imas visak slobodnog vremena, ili ti je Jadroplov neka opsesija iz davnih dana… Ili i jedno i drugo, no ocito te ovo bas jako tangira. Cak mnogo vise nego neke vodece dionicare. Bas cudno?!

Drzimo se teme, procjena trendova i rezultata, a ne osobnih animoziteta i potencijalnih koristi. Mislim na one koje nisu striktno vezane na ulaganje u vp Jadroplova.

NAV flote je 28 kuna po dionici.a koliko mogu dobiti za 1 kat upravne zgrade,to ne znam.piše u članku da još nemaju ni vlasnički list…a najvaznije za opstanak firme je da otkažu preplacene novogradnje u 3.maju.

Dobro, ja mislim da je Nav ipak “malo” veci.

Molim konzultirati “Matematiku za amatere i neznalice”. Hvala.

A mozda sam i ja neznalica.

Daj ti nama detalje te svoje procjene nav-a pa da mi to svi skupa malo prokomentiramo. Hvala.

@Fahrudin
Konacno da ste priznali da ste “neznalica”!
Jos jedino morate “poraditi” na kulturnom ophodenju prema drugim kolegama na forumu.

Ja sa fiskalima nisam kolega.

Ocito je da posla nemate pa si uzimate za pravo da pisete i laprdate gluposti po forumu.

Po mojoj procjeni vi ste ovdje popusili ozbiljne novce pa sad trtljate gluposti i zelite dokazati nedokazivo. Bez ijednog konkretnog argumenta i procjene. Samo budite ustrajni, kao i dosad, jer kakvim se glupostima bavite, vjerojatno je da ce se rupa u vasem i tatinom novcaniku, samo dodatno produbiti.

New Report

Close