JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Rokanju Supramaxa nema kraja…
http://www.dryships.com/pages/report.php

Imam osjećaj da bi nam kolegu pozitiva2 moglo uskoro kolpat (po splitsku infarkt ili inzult). Mislim da je pun JDPL ko brod po trocifrenoj vrijednosati koja sigurno ne počima sa 1 i piše sam sebi motivacijske postove [emo_namigusa]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

U TOP 10 poziciju podebljavaju Boban Nenad, Lukman Anica i HITA vrijednosnice.

Boban +598 dionica (11.03.-07.04.15.)

http://www.njuskalo.hr/sve-ostalo/dionice-croatia-records-zagreb-ulaganje-oglas-15145379


Imam osjećaj da bi nam kolegu pozitiva2 moglo uskoro kolpat (po splitsku infarkt ili inzult). Mislim da je pun JDPL ko brod po trocifrenoj vrijednosati koja sigurno ne počima sa 1 i piše sam sebi motivacijske postove [emo_namigusa]

Da samo znate koliko imam JDPL možda bi vas to uhvatilo.

Ali nadam se da neće pa ću biti slobodan:
broj komada troznamenkast, nabavna cijena počinje sa 1 i završava sa točno dvije nule.

Meni bi zapravo odgovaralo više da ga “sruše” barem još za pola, a onda bi počeo tek dobar ukrcaj, ali ipak ne volim da se iznose neistine koje nemaju veze s vezom, zato pišem to što pišem.

Bilo bi bolje da se provede ESOP- radničko dioničarstvo nego da država nastavi uništavati jadroplov prisiljavajući ga da gradi brodove u 3.maju po 30-ak mil usd za 1 brod koji na sv.tržištu trenutno vrijedi 20-ak mil usd.Ta cijena od 30 mil usd po brodu je objavljena u jutarnjem listu,a oni su bliski vlasti?

@ pozitiva

Nakon današnjeg intervjua u slobodnoj možda ti se želja za rušenjem i ostvari.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

@doktor

Baš mi je drago da ste to napisali upravo Vi…
Naime, Vi najbolje to znate…izgleda nikome!
Jel Vam se to dogodilo koji puta?


@ pozitiva

Nakon današnjeg intervjua u slobodnoj možda ti se želja za rušenjem i ostvari.


Intervju je zaista interesantan.Ali meni to nije razlog za prodaju po ovim cijenama.Dapače,možda bi trebalo kupiti jer eventualna privatizacija bi dovela
do smanjenja troškova,a to bi trebalo donijeti bolje poslovanje.
Mislim da je jedini izlaz dokapitalizacija,preuzimanje bez obvezujuće ponude.To je trenutno u modi.Kratkoročno pušing.dugoroćno sa privatizacijom može biti i dobar posao!!!
Nakom krvi,znoja i suza,med i mlijeko????Da,ali samo ako država izgubi većinsko vlasništvo.


@ pozitiva

Nakon današnjeg intervjua u slobodnoj možda ti se želja za rušenjem i ostvari.

Kako ste i rekli već prošlu subotu se znalo što će izaći za tjedan dana i što će pisati u članku.
Pa neka netko kaže da se ne radi o nekakvim igrama.

A što se tiče cijene, izgleda da je na 60 dobra podrška i da će teško ispod toga.

I kupci i prodavači su svjesni da su prilike s ovom dionicom prilično zanimljive, osobito na pola od privatizacijske (ujedno i trenutno realne) cijene.

Što piše u Slobodnoj? Može ukratko?

Objava novog natječaja da realnim uvjetima (niža cijena i labaviji dokap) i eto rasta…

New Report

Close