JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

to znatno mijenja sliku…
u tom slučaju ne bi isključio ni da se neki od stranaca aktivno i ozbiljno uključi u igru…

slažem se. bitno mijenja sliku. Pogotovo za Atlantsku i Tankersku. Prebace sjediste u Dubrovnik i Zadar bez problema. Ova sad prodaja Hilton hotela i Ipo tankerske ima smisla.

1. ‘Brodosplit’
2. ‘Tankerska plovidba’
3. ‘Atlantska plovidba’
4. ‘Jadran kapital’ (Jeličić)
5. ‘Asper Consult’ (Tukić)
6. ‘Pola Maritime’ (Cipar/Rusija)
7. ‘Clearwater marine’ (Velika Britanija)

Sad to već sliči na nešto ozbiljno i konkretno … 🙂


slažem se. bitno mijenja sliku. Pogotovo za Atlantsku i Tankersku. Prebace sjediste u Dubrovnik i Zadar bez problema. Ova sad prodaja Hilton hotela i Ipo tankerske ima smisla.

E vidis, tko shvaca, shvaca. Iako je jos zanimljivije, pogotovo ovo s Atlantskom. Al o tom, potom.

Je li ovde oglasen tender za drugi krug?Nema na stranicama Duudija nista?Hvala

[color=blue][u][b]" pessimus dux Croatorum "[/b][/u][/color]

Nekako se 50% mojih želja trenutno ostvaruje, a to je da ATPL kupi JDPL.. Govorio sam da ako itko od domaćih treba da uzme JDPL kako bi volio da to bude upravo ATPL, koja zna u svom poslu šta i kako radi.. Hotel su prodali i rekli da se okreću osnovnom biznisu od kojeg očekuju veći prinos nego od hotela.. Za ove novce neće nigdje dobit ovakvo zemljište, nekretnine i brodove, ali naravno i dugove poslovanja firme.. Uvjeti su sad nekako skroz ok, i smatram da će bit zanemariva ova početna cijena jer će svakako bit nadmudrivanja i natkupljivanja.. E sad samo da se ispuni još druga polovica želje 🙂

vrlo interesantno novine objave nesto sta sluzbeno nigdi nema.uvik isto.ko je platia da napumpa dionicu.svi znamo od kad se vec izlazi s prodajom JDPL a nista jos od toga


vrlo interesantno novine objave nesto sta sluzbeno nigdi nema.uvik isto.ko je platia da napumpa dionicu.svi znamo od kad se vec izlazi s prodajom JDPL a nista jos od toga

Ma nemoj, odakle ti znas da to nisu bas svi uvjeti i da nije ucinjeno u dobroj vjeri da se informira javnost i sprijeci trgovina ispod stola?

Pricekajmo jos malo pa cemo vidjeti jesu li to doista propisani uvjeti i stvarni kandidati.

marcipan

moćna je i atlantska i tankerska. tankersku bih odmah isključio (planovi su im u drugom segmentu), gospari bi po meni bili bolje gazde jer je to njihov core biznis. da li će biti izdašni, teško pitanje! možda najprije stranci.

Je, javni planovi. Oni tajni idu malo drugim smjerom. Htjeli su jeftino, mislim da su propustili sjajnu priliku i bili prespori. Al su glupostima koje su plasirali u javnosti stvarno zasluzili da ostanu kratkih rukava. Kako sada stvari stoje i ostat ce.

u pomorskoj večeri na HR-radiu je rečeno da se prodaju Mosor i Don Frane Bulić

fahrudine
napisao sam i na temi atpl. neću biti nimalo sretan ako ih uzme bilo atlantska bilo tankerska!

New Report

Close