JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolege, padate na ispitu. Svi. U ponedjeljak se kupuje ujutro, onda ide drukanje, a u15:50 izlaz. [smiley2]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Samo vas pratim…

No respect


Techman … na tebi je da lijepo i dalje objašnjavaš težine, bruto količine, pramce i krme, jedra i vesla. Pusti nama profesionalnim drukerima da oblikujemo potražnju. Na kraju dijelimo fifti fifti. Hogare, dobar druk. Onako školski! [smiley2][smiley2]

Ma ne zelim da postanemo post DLKV. Svaku malo svratim tamo i uvjek isto. Evo sada ce, on zna, on ima info, evo sad cim Hipo ode, svi su glupi jer ne vide perspektivu ove dionice. A dionica ne sljivi druk i sve nize i nize.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Šalu na stranu.

Ja više ne kupujem brodare. Ipak je to jedna priča koju treba poznavati malo bolje. A moje znanje o brodovima je nula. Uletio sam na osnovu fundamenata i malo raspitivanja, ali se ne usudim staviti veću lovu.

Meni je 1.000,00 dosta i shodno tome ću drukati …

I love the Smell of Profits in the Morning


Meni je 1.000,00 dosta i shodno tome ću drukati …

Evo ti školski primjer. Čovjek sam kaže da je kupio auto od toga.

http://www.imamnovac.com/Forum/Thread.aspx?ThreadID=48&pg=1

No respect

Techmane, ipak je ovo forum o dionicama. Koliko god mi svi uživamo slušati kako se lijepo i argumentirano vodi rasprava o brodarima, toliko se neki od nas moraju posvetiti i samoj dionici. Čemu priče, ako nećemo zaraditi.

Moja zdrava seljačka logika kaže sljedeće: ako je sada velika potražnja za brodovima i puno se brodova gradi, doći će trenutak, tj. prelomna točka kada će sve to krenuti nizbrdo. Kako je na mogu predvidjeti taj trenutak, onda sam si postavio target.

Jesam li u pravu?

I love the Smell of Profits in the Morning


Samo vas pratim…

Alo nocna redakcija! Ja sam stari dripac, zena mi gleda TV, djeca spavaju a ja zgubidanim na forumu. Sta vi omladino u petak navecer radite uz kompic???

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


Alo nocna redakcija! Ja sam stari dripac, zena mi gleda TV, djeca spavaju a ja zgubidanim na forumu. Sta vi omladino u petak navecer radite uz kompic???

Evo žena gleda TV. [smiley2]

No respect

Dobro, fazan je skuzio sto pricam [smiley1].

Daklem, baci pogled na povijesno kretanje BDI-a i vidjet ces da je – volatilan. Sto bi se reklo po naski, raste pa pada (kao i dionice telekoma kako je jedan novinar mudro primjetio). Volatilnost se treba uracunati u target.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Dobro, fazan je skuzio sto pricam [smiley1].

Daklem, baci pogled na povijesno kretanje BDI-a i vidjet ces da je – volatilan. Sto bi se reklo po nasi, raste pa pada (kao i dionice telekoma kako je jedan novinar mudro primjetio). Volatilnost se treba uracunati u target.

Točno. Bitno je da i dalje ukupno gledajući ima samo jedan pravac.

No respect


Dobro, fazan je skuzio sto pricam [smiley1]. Daklem, baci pogled na povijesno kretanje BDI-a i vidjet ces da je – volatilan. Sto bi se reklo po nasi, raste pa pada (kao i dionice telekoma kako je jedan novinar mudro primjetio). Volatilnost se treba uracunati u target.

Kad bi znao gdje trebam baciti pogled, bilo bi to jako dobro!

[smiley2][smiley1]

I love the Smell of Profits in the Morning

Ajd ne lupajte gluposti, ja sam kupio ATPL i JDPL zbog techmana i ostalih koji su to sve stručno obrazložili. I nikad nisu navlačili ekipu. Pa nek zabrije ponekad, nek opiše krmu, sidro, veslo, šta sad. Mnogo bolje od navlačenja.

New Report

Close