JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tko želi izać ovih dana iz JDPL i ima neke sumnje, mislim da slobodno može bez nekog straha.. Stalno se pojavljuju solidni nalozi na kupnji al opet kad pogledaš većina toga se uzima na prodaji po cca. 120 kuna.. Imam dinice JDPL i čekam rasplet ove situacije.. Nije nagovor na kupnju ili prodaju JDPL…

@brux
I ja imam dionice JDPL, a ono sto je najgore sada mi treba novac. Međutim, ne prodajem vec cekam rasplet. Zato sam umjesto prodaje danas digao kredit. Sad mogu cekati pa sto bude. Nadam se novom natjecaju sa blazim uvjetima.


@brux
I ja imam dionice JDPL, a ono sto je najgore sada mi treba novac. Međutim, ne prodajem vec cekam rasplet. Zato sam umjesto prodaje danas digao kredit. Sad mogu cekati pa sto bude. Nadam se novom natjecaju sa blazim uvjetima.

To je već osobna stvar i stajalište.. Ja bi radije nešto prodao iz portfelja, ako sam u povoljnoj situaciji ili bar na pozitivnoj nuli nego kredit dizao.. Ovako ćete plaćat kamatu banci i još molit Boga da Debeljak ovo uzme po 132 kn.. Ali ponavljam, to je osobna stvar

Netko očito nešto zna….čim ovako prosipa po bidu… Jedino razumno je da je propao natječaj… Bojim se da smo “obrali bostan” s ovom dionicom na ovim razinama….

Mean people suck and nice people swallow!

Prosipa li netko ili ne, ali činjenica je da se prije cca 3 tjedna jdpl bez problema mogao kupiti ispod 110 kn, a sada ako u padne ispod 120 kn, vrlo brzo ga netko vrati na tu vrijednost. Pa ako tako gledamo, mozda netko nesto zna, ali pozitivno?


Netko očito nešto zna….čim ovako prosipa po bidu… Jedino razumno je da je propao natječaj… Bojim se da smo "obrali bostan" s ovom dionicom na ovim razinama….

Pa to je očito da očitije ne može biti da je propao. I što sad?

Novi krug s novim uvjetima, to ne bi trebaao biti razlog za poseban pad cijene.

Ako je propao natječaj s Debeljakom a ne bude novog…ode ovo na 70kn. A ako bude novi natječaj kao što pišete i to s novim uvjetima, naravno ako oni budu investitorima koji su i u prvom krugu poslali pisma namjere, prihvatljiviji…tada ne da nije razlog za pad cijene…već upravo suprotno… Tada je će ovdje biti spektakl… Ali sudeći po tome koliko ovo traje bojim se da je ova prva varijanta izglednija… Sve naravno IMHO i nije nikakav nagovor na kupnju ili prodaju dionica ovog brodara…koje i ja nešto sitno posjedujem… Nema nam druge nego strpljivo čekati rasplet…naravno tko ima strpljenja i živaca za ovo:) Sportski pozdrav kolega…

Mean people suck and nice people swallow!

U sutrašnjem Jutarnjem objavljen novi krug prodaje.

Pisma namjere do 17. prosinca.


U sutrašnjem Jutarnjem objavljen novi krug prodaje.

Pisma namjere do 17. prosinca.


Otkud znaš? imaš li link za on line izdanje ili je još rano?



U sutrašnjem Jutarnjem objavljen novi krug prodaje.

Pisma namjere do 17. prosinca.


Otkud znaš? imaš li link za on line izdanje ili je još rano?
[/quote]

Može se pretplatiti, oko pola 9 navečer izlazi sutrašnji broj. Nemam link, ali objavit će to i cerp i duudi sutra na svojim stranicama.




U sutrašnjem Jutarnjem objavljen novi krug prodaje.

Pisma namjere do 17. prosinca.


Otkud znaš? imaš li link za on line izdanje ili je još rano?
[/quote]

Može se pretplatiti, oko pola 9 navečer izlazi sutrašnji broj. Nemam link, ali objavit će to i cerp i duudi sutra na svojim stranicama.
[/quote]
Koja su onda očekivanja što se tiče cijene? Sad kad se sjetim zadnjih 10-ak dana kako se kupovalo po 117-122 kune.. svaki dan po cca 1000 komada

Mislim da ovakav razvoj događaja moze razveseliti male dionicare. Nadam se povoljnijim uvjetima natjecaja za investitore.

New Report

Close