JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


@ Techman imaš privatnu poruku

@ Vratio

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


Ist 8-9000000 USD

Ajde Techman molim te baci još i odokativnu cifru za Zrin i Pride. Thx


Techman: ” Ist 8-9000000 USD ” Ajde Techman molim te baci još i odokativnu cifru za Zrin i Pride. Thx

Znam da se mozda neki nece sloziti ali ja ih vidim 40-45000000 USD. Prije par mjeseci prodano je 6×2500 TEU sest godina starih za 44000000. Bio sam predstavnik prodavatelja. U medjuvremeno je market neznatno isao dolje ali to se nije znacajno odrazilo na cijenu.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Ma pusti sad kolko kosta brod… Bitno je oce li svi raspameceno lupat po asku u ponedjeljak zbog ovog na ATPL. [smiley8]. Steta sto je vikend izmedju, izgubit ce se malo moment.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Neka se danasnji dan sa prometom od 3.567.327 kn nadje za dane koje slijede.
Zelim nam jednako uspjesan ponedjeljak [smiley2]


Ma pusti sad kolko kosta brod… Bitno je oce li svi raspameceno lupat po asku u ponedjeljak zbog ovog na ATPL. [smiley8]. Steta sto je vikend izmedju, izgubit ce se malo moment.

E moj prijatelju….jedino što je bitno je koliko košta brod, sve drugo su sitnice


deimos: ” Ma pusti sad kolko kosta brod… Bitno je oce li svi raspameceno lupat po asku u ponedjeljak zbog ovog na ATPL. [smiley8]. Steta sto je vikend izmedju, izgubit ce se malo moment. ” E moj prijatelju….jedino što je bitno je koliko košta brod, sve drugo su sitnice

Bosun mislim da je deimos apsolutno u pravu. Da nije vikend i da se glave malo ova dva dana nece ohladiti stampedo bi se prenio na JDPL. Na ATPL vise nije bilo kupnje. Ljudi citaju nase postove i filozofija je jednostavna. Na obe kompanije utice BDI i nema razloga da jedna radi bolje a druga losije. JDPL je 6 puta jeftiniji od ATPL a ATPL nije 6 puta veca. I onda po seljackoj logici ako mi je pobjegao ATPL grabi JDPL. I logika drzi vodu.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Taman da probije malo resistance… Onda moze lakse dalje.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Morat ću ja tu malo u ponedjeljak drukniti. A mogo bi i SLK i tuna pomoći.

Dakle, ja mislim da je realna cijena za ovu dionicu 1.000,00 kn. Što vi mislite o tome?

[smiley2][smiley2]

I love the Smell of Profits in the Morning


Morat ću ja tu malo u ponedjeljak drukniti. A mogo bi i SLK i tuna pomoći. Dakle, ja mislim da je realna cijena za ovu dionicu 1.000,00 kn. Što vi mislite o tome? [smiley2][smiley2]

Nije. Realna je ona cijena za koju je mozes prodati. Sve ostalo je nada. Blazenstvo duse postize se kad su teznje u harmoniji sa razumom.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


Morat ću ja tu malo u ponedjeljak drukniti. A mogo bi i SLK i tuna pomoći. Dakle, ja mislim da je realna cijena za ovu dionicu 1.000,00 kn. Što vi mislite o tome? [smiley2][smiley2]

Ako se uzme da je JDPL na početku godine bio 300 kn a ATPL 900 kn onda bi analogijom uistinu JDPL trebao biti na 1000 kn. Međurim stvar je u tome što je JDPL na početku godine vrijedio više od 300 kn i to barem 400 – 450 kn tako da ga je ipak vidim negdje između 1200 – 1300 kn.

Hogar vozi Volvo

Techman … na tebi je da lijepo i dalje objašnjavaš težine, bruto količine, pramce i krme, jedra i vesla. Pusti nama profesionalnim drukerima da oblikujemo potražnju. Na kraju dijelimo fifti fifti.

Hogare, dobar druk. Onako školski!

[smiley2][smiley2]

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close