JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

.bilo bi smiješno kad nebi bilo tragično..neko koristi bilo da kupi ili da rasproda to što ima..a zna se rasplet…opet u korist pojedinca-na štetu večine=”HRVATSKI NAČIN”[emo_bijesan][emo_bijesan]

Ok dosta…onda kupi tih 13 komada i gotovo[emo_bijesan]

Mean people suck and nice people swallow!


bilo je rečeno da će CERP potpisati ugovor s najboljim ponuditelj u roku od 60 dana od otvaranja ponuda…ako su otvarali ponude 1.10., onda imaju još mjesec dana da to naprave…
samo ne znamo da li imamo najboljeg ponudite ili ne…i da li se to onda uopće može primijeniti….
smiješno…

Debeljaku to sigurno nece biti prodano barem ne kako je on to zamislio. Tako da nas ceka novi natjecaj i neki bolji i kvalitetniji ponuditelji. A misllim da bi se stvari mogle ovaj put drugacije odigrati, ako se ovih 30% malih udruzi i drzavi uvali “kosaricu”.

Zadnjih par dana netko skida s aska sve do 120 kuna, nisu neke velike količine al opet neka je neki moving 🙂

Evo danas je malo pojačao i to najranije ujutro.. Vidit ćemo dokle je spreman ić, ak prekorači 130 kuna onda ne znam šta bi mislio..

Ista stvar ovdje kolega… Vidjeti ćemo[emo_namigusa]

Mean people suck and nice people swallow!

Zanimljiva je ona zadnja transakcija od 500 kom u 15:56… Neuobičajeno otkad je natječaj propao. Ili taj nešto zna?

kolega IWC,

Oprezno s tom izjavom da je natječaj propao…to nigdje nije službeno objavljeno….
Netko nešto zasigurno zna…i očito da se bliži dan kad ćemo i mi ostali to saznati…samo još ne znamo točno što…dal će prodat Debeljaku ili poništit natječaj….
trebalo je blokirat trgovinu…ovako taj netko ili prodaje i skuplja s povlaštenim informacijama…a mi možemo ovdje samo nagađati…


Zanimljiva je ona zadnja transakcija od 500 kom u 15:56… Neuobičajeno otkad je natječaj propao. Ili taj nešto zna?

A ne bi me čudilo da nešto zna, ali ajde pretpostavite šta on to može uopće znat?? Nema ovdje puno solucija, samo je jedna ponuda od 132 kune.. Znači da se on tim zadovoljava tj. sa 8 kuna dobiti po dionici u ovoj transakciji od 500 komada.. Vjerovatno ima još, ja gledam po sebi jer ja ne bi kupovao pa da zaradim 8 kuna.. Ako se poništi natječaj, šta on misli da će objavom novog uz veći broj zainteresiranih opet dionica ić prema gore pa sad hvata poziciju po 124 kune?? Možda to pretpostavlja, mi možemo samo nagađat.. Ali već par dana neko skida s aska sve do 120 kuna, evo danas i do 124, možda je to sve isti “igrač”.. Znači ukoliko on “nešto zna”, što je to?? Ovo ja onako na glas razmišljam, nemojte šta zamjerit 🙂 🙂

Kupuje se dok je jeftino, a neće dugo!

@marcipan
Da, u pravu ste, nije nigdje objavljeno da je natječaj propao, ali ako se i proda Debeljaku to neće biti po uvjetima po kojima je raspisan natječaj…

U zadnjih mjesec dana cijena je metiljala između 102-114 kn na malim prometima, odjednom netko skida s aska, a ni preko 120 kn mu nije previše. A možda mu je i 8 kn zarade čist’ OK?


kolega IWC,

Oprezno s tom izjavom da je natječaj propao…to nigdje nije službeno objavljeno….
Netko nešto zasigurno zna…i očito da se bliži dan kad ćemo i mi ostali to saznati…samo još ne znamo točno što…dal će prodat Debeljaku ili poništit natječaj….
trebalo je blokirat trgovinu…ovako taj netko ili prodaje i skuplja s povlaštenim informacijama…a mi možemo ovdje samo nagađati…

Ma joj ti isto pises… Nece to biti prodano Debeljaku jer Debeljak nema novce. Ide to ko i Maestrali u ubrzani proces s brisanjem djela ili svih uvjeta.

New Report

Close