JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kolega, molim bez krivotvorina…


kolega, molim bez krivotvorina…

Mislim da to nije krivotvorina već apsolutno ispravan prijevod!!!

Svaka čast g. Milijarder!, ne da mi se više uludo pisat po ovom forumu, ali već se duže nisam ovako dobro nasmijao nečemu.


@marcipan

Pa kad ćete više kupit taj JDPL pa da malo okrenete ploču…!
E to bi vjerujem veselilo svakoga na ovom forumu više nego da na JDPL zaradi dvostruko, jer ovo s Vašim komentarima je postalo nemoguće!
A osobito jer nemate, ne želite, i ne razmišljate o JDPL!

Pa sad Vam je prilika riskirat i uzet skoro 30% zarade, ali znam da biste Vi radije kupili po 1 kunu i onda prodali Debeljaku po 132!

Već odavno nisam vidio tolikog drukera, osobito za sniženje cijene, da se mene pita takvi “spamerski” nickovi kao Vaš bili bi brisani već nakon par dana takvog djelovanja!

@pozitiva

pa nemojte onda uludo pisati…ionako niste ništa rekli sa svojim prethodnim postom…osim da ste optužili da drukam….ne znam na temelju čega…
lijepo sam napisao po koliko sam kupovao…i da nisam prodavao i da neću u dokup…kao i koji su razlozi…molim vas da pročitate malo bolje…ili ne razumijete ono što pročitate…
evo vama prilike…ima dionica do 132 kn…pa šta ne kupujete kada vam je tako povoljno i jeftino i očekujete povoljan rasplet?!
sva sreća pa se vas ništa ne pita…jer zagovarate istomišlje…a vidjeli smo kamo nas je to dovelo nakon 50 godina…



kolega, molim bez krivotvorina…

Mislim da to nije krivotvorina već apsolutno ispravan prijevod!!!

Svaka čast g. Milijarder!, ne da mi se više uludo pisat po ovom forumu, ali već se duže nisam ovako dobro nasmijao nečemu.


@marcipan

Pa kad ćete više kupit taj JDPL pa da malo okrenete ploču…!
E to bi vjerujem veselilo svakoga na ovom forumu više nego da na JDPL zaradi dvostruko, jer ovo s Vašim komentarima je postalo nemoguće!
A osobito jer nemate, ne želite, i ne razmišljate o JDPL!

Pa sad Vam je prilika riskirat i uzet skoro 30% zarade, ali znam da biste Vi radije kupili po 1 kunu i onda prodali Debeljaku po 132!

Već odavno nisam vidio tolikog drukera, osobito za sniženje cijene, da se mene pita takvi "spamerski" nickovi kao Vaš bili bi brisani već nakon par dana takvog djelovanja!
[/quote]

Kolega dajte index!

Pročitao sam ja dobro sve što se napisali, ali mi ne ide baš u glavu.

Nisam još čuno niti vidio nikoga koji ima neku dionicu i onda iz dana u dan, po cijeli dan navija iz petnih žila za njen pad!
Doduše, možda imate 1 dionicu JDPL pa je i istina kada kažete da ih posjedujete.

Pa jasno da vam ne ide u glavu…kad ste druker…i naučeni ste samo drukati i pisati pozitivno o svemu što imate u portfelju…bez obzira na situaciju…
ja barem priznam da sam se zaletio na 127 kn….i žalim za tim potezom…
a vi i dalje derete po istom…i na 150 kn…i na 100 kn…
nemam potrebe voditi ovakve rasprave…niti se opravdavati vama ili bilo kome koliko dionica imam…
dođite na kavu u Brela…donesite ispis iz SKDD…pa da vidimo tko ima više…

“Nadam se da su oni koji su prodali na 119 kn na moju sugestiju zadovoljni…jer su danas mogli kupovati znatno niže….”

“teško je u ovom trenutku sugerirati gdje je dno…mislim da ga još nismo dotaknuli…mišljenja sam da smo u korekciji”

“mislim da bi danas mogli gledati jdpl na dvoznamenkastoj cifri…”

“čisto sumnjam u takav razvoj situacije, budući se kupnja povukla na 102 kn…a prodaja se slaže sad već ispod 109 kn…”

“do onda će kliziti prema dole na malim prometima…”

To su sve vaše riječi unazad samo par dana, pa neka se vidi tko druka i u kojem smjeru!

jesu li ovi iz CERP uspjeli prodati ikome išta??


jesu li ovi iz CERP uspjeli prodati ikome išta??

Jesu, prodaju maglu i mislim da im uspjeva..


jesu li ovi iz CERP uspjeli prodati ikome išta??

Jesu, Debeljaku… Možda…

ništa što se već ne zna…samo nešto im dugo traje ta analiza…

http://www.slobodnadalmacija.hr/Dalmacija/Split/tabid/72/articleType/ArticleView/articleId/260945/Default.aspx

U ponovljenim natjecajima za hotele cijena se nece mijenjati vec uvjeti, izjavio je Pejnovic. Onda ovdje treba navijati da Debeljak ne dobije Jadroplov po 132 kn, vec i ovdje ponoviti natjecaj.

New Report

Close