JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jednostavno…dionica za week trade,svi žele privatizaciju,koje nema ni blizu,a bez toga svaka rasprava je bezpredmetna,i svaki rast završava isto.naravno,tko ima love koju misli cementirati za 2 godine,njega nije briga pošto kupuje,jer će zaraditi,a mali kupuju i prodaju,neki jedu luk ,a neki ćevape….( a neki i pivo )

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Bluemane, pa dobro ispada da svi prodaju a nitko ne kupuje. Ako je ta banka kojoj zelim da ode iz HR prodala 20000 komada a cijena je ne pala nego je rasla a bilo je i spekulanata na ovoj dionici, sta reci, nego idemo lagano gore. Mozda to nije tempom kojim bi vecina vas zeljela ali ja sam uvjeren da cemo doci do 700 krajem godine.

Ako je netko malo detaljnije pratio postavljanje naloga na prodaji onda će vidjeti da su se prije “veliki” nalozi od par stotina komada držali oko 520 – 530 kn a sada su se povukli prema 550 kn što znači da su štoperi pod pritiskom kupnje bili prisiljeni korigirati izlazni target na više. Što se mene tiće neka oni ovim tempom izađu sa svim svojim dionicama jer uz ovakvu korekciju njihova targeta mi smo vrlo brzo na 700 kn a možda i više. Još da odradimo petak i da oni koji do sada nisu skupili za HT prodaju tu siću pa od ponedjeljka možemo dalje normalno.

Hogar vozi Volvo

Zbilja mi je teško povjerovati da se PBZ istovara. Možda štopa cijenu iz nekog razloga, ali da se istovara ?!?[smiley8]

I love the Smell of Profits in the Morning

Jedini razlog za štopanje cijene je želja za preuzimanjem Jadroplova


Jedini razlog za štopanje cijene je želja za preuzimanjem Jadroplova

Bosun ja mislim da to vise nije realno u ovom trenutku. Izbori su na pragu i mutljavina vladajucima u ovom trenutku nije pozeljna. Ne vidim tko u Hrvatskoj moze platiti pa i vrlo diskontiranu cijenu. Generalno nece biti lako prodati JDPL jer trenutno vrijedi puno a i drzava ce staviti zastitne klauzule.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


Zbilja mi je teško povjerovati da se PBZ istovara. Možda štopa cijenu iz nekog razloga, ali da se istovara ?!?[smiley8]

Znam, a istovremeno kupuje ATPL.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


fazan: ” Zbilja mi je teško povjerovati da se PBZ istovara. Možda štopa cijenu iz nekog razloga, ali da se istovara ?!?[smiley8] ” Znam, a istovremeno kupuje ATPL.

Tko istovremeno kupuje?

I love the Smell of Profits in the Morning


Bosun: ” Jedini razlog za štopanje cijene je želja za preuzimanjem Jadroplova ” Bosun ja mislim da to vise nije realno u ovom trenutku. Izbori su na pragu i mutljavina vladajucima u ovom trenutku nije pozeljna. Ne vidim tko u Hrvatskoj moze platiti pa i vrlo diskontiranu cijenu. Generalno nece biti lako prodati JDPL jer trenutno vrijedi puno a i drzava ce staviti zastitne klauzule.

Slažem se, ali ako je meni u interesu kupiti Jadroplov, bilo to sad ili nakon izbora ne bi mi koristila tržišna cijena dionice od preko 700kn zbog javne ponude manjinskim dioničarima.

Što će PBZ preuzeti jdpl pa štopa cijenu?Valjda bi i njima trebalo biti u interesu da cijena bude što veća.

SAM PROTIV SVIH

ovakav omjer još nismo vidjeli: k/p 7:1 a štopera gotovo da nema (jedino mi je ovaj na 540 sumnjiv ali vidjeti ćemo ako ga se načme hoće li obnoviti količine)

Hogar vozi Volvo

decki…stvarno je kupnja jaka…[smiley1]

New Report

Close