JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

budd:

BLB će krenuti sa hitnom smjenom kompletne uprave Hypo-a. Možda je zaista gazda sad rekao – zaustavite sve tekuće aktivnosti dok ne ubacimo nove ljude.

Sad će još ispasti da je hypo u utorak kupio onih 3000 [smiley1][smiley2]. Inače po mojim informacijama riječ je o fondu hi see opportunities. Ak se ne varam ima ga u sloveniji.

To je moguće. Evo i na PTKM su prestali prodavati

Hell is Empty and all the Devils are Here


Fundamentalno gledajući …

P/BV JDPL ispod prosjeka sektora
P/E u okvirima prosjeka sektora
P/S ispod prosjeka sektora …

dakle, dvostrukim rastom cijene od ove današnje jdpl bi se fundamentalno izjednačio s sektorom …

Riječi ti se pozlatile.[smiley1][smiley1]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Danas očekujem na JDPL blokadu prema gore. Jučer ušao po 520 kuna. Bit će isplativo i to brzo. Anuliranje gubitaka s navlakačke PTKM.


Danas očekujem na JDPL blokadu prema gore. Jučer ušao po 520 kuna. Bit će isplativo i to brzo. Anuliranje gubitaka s navlakačke PTKM.

PTKM i JDPL su uvelike slične dionice. Ponavljam, dionice, ne i tvrtke! (JDPL postaje stroj za generiranje para).

To ne može dugo ostati tako

Hell is Empty and all the Devils are Here


Danas očekujem na JDPL blokadu prema gore. Jučer ušao po 520 kuna.

Ti si stari moj pao s marsa [smiley15]

Kupujem po 480 iduči tjedan[smiley1]


Danas očekujem na JDPL blokadu prema gore. Jučer ušao po 520 kuna. Bit će isplativo i to brzo. Anuliranje gubitaka s navlakačke PTKM.

Mislim da ti se očekivanja neće obistiniti osim ako Polančec danas ne najavi nastavak privatizacije Jadroplova kao prioritet ove vlade u što iskreno sumnjam. Ovo je ozbiljna perspektivna dionica sa sjajnom budućnosti i organskim rastom tako da uistinu nije potrebno pisati navlakačke postove jer je na ovom forumu diskusija stručna, konstruktivna sa detaljnim analizama i argumetnacijama buduće vrijednosti dionice pa ako u tome želiš sudjelovati svi će to vrlo rado prihvatiti. A za brzu zaradu od 20-30% trebao si odabrati neku špekulativniju dionicu poput Mlinara ili Žitnjaka na kojoj bi mogao i duplo zaraditi ali isto tako i izgubiti, izbor je tvoj. Inače cijena i tajming ulaza su ti dobri jer mislim da smo razine ispod 500 kn ostavili debelo za nama a i ozbiljni igrači su počeli ulaziti po 520 kn.

Hogar vozi Volvo


Kupujem po 480 iduči tjedan[smiley1]

I ja bih volio, ali nekako sumnjam da ce to biti izvedivo. Prosle su lijepe kolicine iznad 500 u zadnje vrijeme, mislim da necemo lako ispod [smiley8]

stanje 13.9.2007

1. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 1.034.455 63,20 Zast. račun
2. HZMO 111.667 6,82 Zast. račun
3. PBZ D.D. 51.206 3,13 Skrb. račun
4. PBZ D.D. 44.500 2,72 Skrb. račun
5. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 43.569 2,66 Osnovni račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 37.111 2,27 Skrb. račun
7. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 26.674 1,63 Skrb. račun
8. FLORIČIĆ KRISTIJAN 22.763 1,39 Osnovni račun
9. PBZ D.D. 16.291 1,00 Skrb. račun
10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./HYPO ALPE-ADRIA-BANK AG 14.545 0,89 Skrb. račun

U zadnja 2 dana i danas je proslo 6700 dionica, Znaci ostalo im je manje od 8000 komada pod uvjetom da su samo oni prodavali. Ali ono sto je meni cudno: ocekivao sam fond na razini oko 14000 komada. jos uvijek trazimo 11.dionicara. nadam se da ce izroniti sto prije

Nitko ne želi komentirati činjenicu da ipak Hypo i dalje prodaje i to sve žešće?? Meni se to osobno sviđa, znači da su oni prodali oni ogromne količine, po 2500, 3000 komada. Nitko novi ne prodaje, kupnja je apsorbirala veliku prodaju, divno. Dakle, sutra izlaze iz top 10, baš me zanima tko ulazi.

Hypo je i prekjučer riješio cca 3000 kom znači ostaje im negdje oko 11000 a to je otprilike oko 5500000kn ,što i nije više neka cifra .Činimi se da su ovdje samo dani u pitanju kada će cijena krenuti prema gore.

SAM PROTIV SVIH

New Report

Close