JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Totalno sam zbunjen, u petak budemo pametniji kad vidimo ko je jučer prodao onih 3000 ….

Mozda je BLB odlucila promjeniti plocu[smiley1]

ne moze biti los znak,za nas,kako god da se okrene

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

Sada mi zaista vise nista nije jasno.
Da se izrazim.
Koji k…
E sad sam se poceo sikirati..
Malo kupuje pa prodaje pa opet kupuje…

Ovoje je X-files teski..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


boro777: ” Zar je Hypo kupio dodatnih 175 dionica JDPL-a???[smiley7] ” Postoje samo dva moguća odgovora: a) Promijenio je filozofiju. Više ne želi prodavati, želi dokupiti. b) Kupio je sića da bi navukao ekipu da kupuje po višoj cijeni i potom iskrcao veću količinu nego što je kupio.

Možda se direktor ili fond manager vratio sa godišnjeg a zadnja uputa prije odlaska je bio sell! I tako se on nakon par tjedana Kariba vrati i ima šta vidjeti, BDI raste ko lud, cijene brodova udvostručene, kupnja 5 puta jača od prodaje a budale iz njegove banke ili fonda i dalje prodaju. Brzo podjeli par otkaza, onako ovlaš iz rukava, i hitno promjeni strategiju u buy te se pokri po ušima do prve sjednice NO-a!

Hogar vozi Volvo

kupuje 100-200 komada,da podigne letvicu,a onda se obrušava…

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

A ko zna.
Možda su im nove gazde rekli da je dosta rasprodaje i da se taktika mijenja.


A ko zna.
Možda su im nove gazde rekli da je dosta rasprodaje i da se taktika mijenja.

Nema mijenjanja taktike, veliki kupac se postavio koliko se sijećam na cca 460-470, ekipa iz Hypa je morala kupovati da promijeni trend jer bi inače ostatak morali prodati na tim niskim razinama,ovako su se iskrcali na505 i 520, mora im se priznati da su ovo dobro odradili.Prekrcaj sutra na razinama od 520

malo logike uključiti i rešenje je tu

SAM PROTIV SVIH

Ako nisam u pravu SDA će uskoro pokazati,ali znam da jesam[smiley1]

SAM PROTIV SVIH

BLB će krenuti sa hitnom smjenom kompletne uprave Hypo-a. Možda je zaista gazda sad rekao – zaustavite sve tekuće aktivnosti dok ne ubacimo nove ljude.

Hell is Empty and all the Devils are Here


BLB će krenuti sa hitnom smjenom kompletne uprave Hypo-a. Možda je zaista gazda sad rekao – zaustavite sve tekuće aktivnosti dok ne ubacimo nove ljude.

Sad će još ispasti da je hypo u utorak kupio onih 3000 [smiley1][smiley2]. Inače po mojim informacijama riječ je o fondu hi see opportunities. Ak se ne varam ima ga u sloveniji.

Fundamentalno gledajući …

P/BV JDPL ispod prosjeka sektora
P/E u okvirima prosjeka sektora
P/S ispod prosjeka sektora …

dakle, dvostrukim rastom cijene od ove današnje jdpl bi se fundamentalno izjednačio s sektorom …

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close