JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Po koliko će biti dokap, po većoj ili manjoj cijeni od trenutne?

Vecoj 99%..koja bi bila svrha da ide po manjoj?

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

dkinvest26

Gdje piše po koliko će biti?

Kada država radi dokap do sada je znalo biti po povoljnoj cijeni.

Pa ako je 360 nominala,zasto nebi bio npr 200-250..
Kod Ptkm je islo po 170,a oni su u goroj situaciji nego Jdpl,a njihova nominala je ako se ne varam oko 300kn

Nikad više 2007-08 na ZSE:(


Pa ako je 360 nominala,zasto nebi bio npr 200-250..
Kod Ptkm je islo po 170,a oni su u goroj situaciji nego Jdpl,a njihova nominala je ako se ne varam oko 300kn

To si dobro rekao kolega. vidit ćemo kako će sutra dionica nastavit, al ja smatram da se sutra vrlo lako može napast 120 kn ako ne i više…. čudno mi je da je dionica odradila takav rast taj dan kad se ministar pojavio u Splitu.. vrlo vjerovatno je netko nešto saznao iz užiš krugova i krenulo je šamaranje po asku… kažem, ako krene tako i sutra znači da će ovde bit svega…. imam dionice JDPL, ćućim i čekam ….. 🙂 🙂


http://www.dalmacijanews.com/Hrvatska/View/tabid/77/ID/134111/Hajdas-Doncic-u-Splitu-Iduci-tjedan-bit-ce-u-promet-pustena-dionica-A1-do-Ploca.aspx

koje vijesti,neko napucava dionicu a bit će sutra plakanja.

ja izašao,čekam dokap a ostalima sretno

Kolega blackstone,zar ne vidiš da si iritantan ovom napaćenom narodu koji ulaže na ZSE?
Ako si zaradio ne želi drugima zlo, jer će Ti se to vratiti.

Ja sam otpustio opet malo na 9X, ipak je to + 50% u par tjedana,ali koliko vidim nisam trebao.Ali zato ne želim drugima minus kao ti,ne pišem biti će plakanja i sl. kako bih opet kupio jeftinije,no dobro, ti si sve prodao,ja sam srećom veću količinu dionica JDPL ipak sačuvao.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

TILT!! TILT!!

Opet blokada.Izgleda da nema plakanja….

+ 12,80%

Nastavak slijedi….

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

ja sam rekao da se danas napada 120 kn, a uz malo sreće možda i više.. 🙂


TILT!! TILT!!
Opet blokada.Izgleda da nema plakanja….

za prodavače nema plakanja, ali za kupce će uskoro biti plača…

brisanjem nicka ne možete obrisati istinu!

Full a head..corse 200…[emo_namigusa]

A BALVANA!!! :) :) :)

al bi i ti Bembo jeftinije, pa nije ti još skupo po 100 kn..

kaj se događa ovdje?

New Report

Close