JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

smootko
što se tiče posta stvarno je korektan..
što se tiče dokapitalizacija u brodarskom sektoru je očekivana reakcija…kako drugačije namaknuti potreban cash…

eh... da mi je emigrirati

Meni je glavna investicijska teza za JDPL bio veliki diskont na NAV i to u trenucima kad su valuacije brodova na povijesno niskim razinama, dobra struktura flote jer smatram da su manje klase još uvijek u prednosti, relativno mala zaduženost i naznake oporavka ili bar bottominga brodarskog marketa.

S ovom dokapitalizacijom moguće je, štoviše vjerojatno narušavanje diskonta na NAV. Držim da je prilično izvjesno da će dokap, AKO ga bude ići po cijeni značajno nižoj od trenutnog NAV-a. O tome koliko nižoj kao i koliki će biti iznos dokapitalizacije ovisiti će budući NAV.
Dakle, imamo popriličnu NEIZVJESNOST.

A šta su napravili od ove države i burze, žao mi je svih dioninačara u JDPL pa tako i mene samog…

Rate($/Day) Change
BCI Average of the T/C routes $5287 (DOWN 182)
BPI Average of the T/C routes $7588 (DOWN 183)
BSI Average of the T/C routes $8921 (DOWN 10)
BHSI Average of the T/C routes $8175 (DOWN 16)

http://finance.yahoo.com/quotes/DAC%2CDRYS%2CDSX%2CEGLE%2CESEA%2CEXM%2CGNK%2CNM%2CQmar

što se ovo dogodilo sa shippingom danas ???

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


molim g. BearG i ostale drukere da se očitaju o trenutnom stanju dionice, naime po njihovim uputstvima i sugestijama, dionica je trebala biti na 150 kn. Nestali s foruma ne čuju se više

Hvala na nekomplimentu uvaženi korisniče..
Za mene je tradicionalno da od 1.5.( a znaju oni koji me znaju[emo_smijesak])sam van burze i događaja..
Mada pratim sa strane tu i tamo..
Što se tiče jdpl i dalje sam imaoc mada sam dio skratio na 80 i kusur :)…
A sa ovo državom i vladom se nikad nezna..
Smatram da su nesposobni(bilo koja od ponuđenih i sadašnjih opcija) tako da me apsolutno nemože više ništa iznenaditi..
Ako me razumijete naravno kolega..

Srdačan pozdrav

p.s.
Živčeke u kanticu i na pecanje[emo_smijesak]

A BALVANA!!! :) :) :)

Ministar Hajdaš-Dončić kaze da se priprema novi zakon za dokapitalizaciju jadroplova.Čemu novi zakon,pa i postojeci to omogucuju?Sve mi mirise na prevaru malih dionicara,mi smo njima,politicarima,zadnja rupa na svirali.

Rate($/Day) Change
BCI Average of the T/C routes $5168 (DOWN 119)
BPI Average of the T/C routes $7418 (DOWN 170)
BSI Average of the T/C routes $8902 (DOWN 19)
BHSI Average of the T/C routes $8165 (DOWN 10)



molim g. BearG i ostale drukere da se očitaju o trenutnom stanju dionice, naime po njihovim uputstvima i sugestijama, dionica je trebala biti na 150 kn. Nestali s foruma ne čuju se više

Hvala na nekomplimentu uvaženi korisniče..
Za mene je tradicionalno da od 1.5.( a znaju oni koji me znaju[emo_smijesak])sam van burze i događaja..
Mada pratim sa strane tu i tamo..
Što se tiče jdpl i dalje sam imaoc mada sam dio skratio na 80 i kusur :)…
A sa ovo državom i vladom se nikad nezna..
Smatram da su nesposobni(bilo koja od ponuđenih i sadašnjih opcija) tako da me apsolutno nemože više ništa iznenaditi..
Ako me razumijete naravno kolega..

Srdačan pozdrav

p.s.
Živčeke u kanticu i na pecanje[emo_smijesak]
[/quote/
naravno da Vas razumijem

pripremaju se izmjene zakona o mirovinskim fondovima kako bi mogli sudjelovati u dokapima van ograničenja.

ministar koji uzme ženino prezime nije baš lingvistički potkovan.kaj buš ti mene.


Ministar Hajdaš-Dončić kaze da se priprema novi zakon za dokapitalizaciju jadroplova.Čemu novi zakon,pa i postojeci to omogucuju?Sve mi mirise na prevaru malih dionicara,mi smo njima,politicarima,zadnja rupa na svirali.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

U vecernjem listu je prije par dana pisalo da ce ici RADNICKO DIONICARSTVO iliti esop do 25 % vlasnistva…
A ovo o dokapitalizaciji po nepoznatoj cijeni,nepoznate kolicine dionica je izgleda bila izjava u sluzbi predizborne kampanje za lokalne izbore.
Samo da ne stave za direktoricu onu sto je vodila PARKOVE I NASADE U SPLITU,kao sto je pisalo u slobodnoj dalmaciji.Koja je slucajno u SDP-u.

New Report

Close