JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Osjeća se veliko podrhtavanje na raketi. Čini se da odbrojavanje počinje![emo_smijeh]


Evo opet na bidu netko stoji sa preko 5000 komada na 87 kn. Mora da blefira, ha? Ajde testirajte ga, svi prodajte pa da vidimo.

smiješno navlačenje….taj dobro zna da mali nemaju toliko za istresi, a da su veliki godinama pasivni pa ga neće poklopiti ….jasno je da na ovaj način pokušava dići cijenu preko 90 kn da proda svoje i super zaradi jer da doista želi kupiti ne bi se šepurio s tim nalogom nego bi počistio sve prema gore [emo_palacd]

ne dajmo jeftino dionice, neka ih drugi rasprodaju i ruše cijene!

Preko 11000 kom na kupnji. Nekih 4000 na prodaji. Zanimljivo!

ma ovi s 5000 komada je sigurno navlakač… želi prodat 199 komada na 100

kupnja na 88 kn od 5651 i 2000 kom. povukla atlantska pa danas i jadroplov.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

Dragi putnici, želimo vam ugodan današnji let![emo_ooooo]


Dragi putnici, želimo vam ugodan današnji let![emo_ooooo]

Pazi samo da ne završi kao Challenger…

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Kud su vam sad pobjegli tzv. “kupci”???? [emo_beztona]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

opet se veliki nalozi igraju ,ali bolje im je da kupuju po asku jer im uskoro neće ništa ostati. brodari idu skupa u sentimentu i to ne mogu preokrenuti.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity


Kud su vam sad pobjegli tzv. "kupci"???? [emo_beztona]

Pa eto recimo, vi ste tu 😉

OK, testiraju se živci s obje strane, ima me nema me igrice, no putanja je još uvijek uzlazna. Moguće je da će vozarine sada malo zastati, pa i napraviti pullback, ali kada nastave rasti naći će se pouzdanja za kupnju i bez naloga od 5000 komada na bidu.

biće da su skužili da navlače…pa utekli

http://seekingalpha.com/article/1294831-rally-in-the-shipping-sector-is-it-time-to-invest-in-bulk-shipping?source=yahoo

evo šta kažu za brodare vani.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

New Report

Close