JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Jucer je na radiu direktor jadroplova rekao da je natjecaj za procjenu vrijednosti priprema za RADNICKO DIONICARSTVO.

Dakle, kada točno i na kojem radiju je to bilo kolega? Hvala!

netko je rekao počinje bežanija…stvarno?

dakle razlozi za bežaniju su,

procjenitelj će procijeniti Jadroplov na koliko? 50 kuna? NAV i ostale brojke ne bi trebale značiti ništa, ako ga diskontira i 50% to je svejedno 125 HRK pa je 80 kuna na burzi puno?
Hoće li 50 radnika Jadroplova ( + još nekakvih 200 bivših ) moći i htjeti kupiti cijeli dio od države ili je to uvod u nešto drugo? (lock up za radnike je uvijek prisutan kod takvih dokapitalizacija)
Dokapitalizacija LKPC je bila nešto najnetransparentnije ikad viđeno na ZSE i bila je za postojeće dioničare, a pala je i LKRI….



Jucer je na radiu direktor jadroplova rekao da je natjecaj za procjenu vrijednosti priprema za RADNICKO DIONICARSTVO.

Dakle, kada točno i na kojem radiju je to bilo kolega? Hvala!
[/quote]

Inače, čestitajte kolegi lapadu rođendan, danas mu je prvi dan!
Napokon se pokrenuo natalitet u RH, samo ne znam šta će jesti? Ne znam, ali čini mi se da ima apetit za dionice JDPL.

ja ovdi nevidin korekcije, svaki dan kad nekupin i mislin sutra ću moran samo platiti skuplje.[emo_beztona]

jučer sam vam rekao da treba iskoristiti takav krasan bid jer ga, s obzirom da je dionica dosegla svoj vrh, neće više biti. nadam se da ste napravili shodno.

Preočito je bilo,da će doći do pada ,prva ozbiljnija potpora bi trebala biti na 65 kn,druga 5x

Teško da će ijedan procjenitelj procijeniti Jadroplov ispod 200 kn po dionici. A to znači da će radnici teško kupiti cijeli paket. I tu će priča krenuti dalje. Bitno da se vozarine još malo poprave, i biti će Jadroplov itekako zanimljiva meta.


Preočito je bilo,da će doći do pada ,prva ozbiljnija potpora bi trebala biti na 65 kn,druga 5x

Ha,ha,ha….stvarno svašta ljudi pišu…prije će do 165 i 255 nego na te tvoje razine….da nije smiješno, bilo bi tragično

Baltic Dry-indeksen stiger 1,4 prosent til 912 poeng tirsdag.

Capesize 4.977 dollar (+ 1,7 prosent)
Panamax 9.465 dollar (+ 1,0 prosent)
Handysize 7.765 dollar (+ 1,7 prosent)
Supramax: 9.934 dollar (+ 1,4 prosent)

Trebalo bi ove Capesizeove maknuti iz indeksa, samo nam sliku kvare.
Makar, danas Diana Shipping ugovorila sljedeće:
NORFOLK
164,218
BLT 02 EL FERROL/SPORE-JPN 23-25/3.2013
USD 22,900 DAILY – MIN 780 DAYS DURATION
FIDELITY

Tako da se može očekivati i da Capeovi ubrzo potegnu

@maratonac

Ha,ha,ha….stvarno svašta ljudi pišu…prije će do 165 i 255 nego na te tvoje razine….da nije smiješno, bilo bi tragično

treba vidjeti čije će prognoze biti točne ,ne žuri.


@maratonac

Ha,ha,ha….stvarno svašta ljudi pišu…prije će do 165 i 255 nego na te tvoje razine….da nije smiješno, bilo bi tragično

treba vidjeti čije će prognoze biti točne ,ne žuri.

Očito ne znate što donosi ESOP. Bit će ovoga glatko po 50-60 kuna.

New Report

Close