JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolega @maratonac,
vi izgleda imate odgovore na sva pitanja koja muče nas neuke na ovom topicu.
Sigurno znate zašto se JDPL prodaje po 60 kuna, a knjigovodstveno vrijedi 400.
Apsolutno ste uvjereni da znate tko postavlja velike naloge na prodaji, ali isto tako i tko ih proguta.
Sve vam je jasno oko ovih naloga od 20 komada, tko i zašto ih postavlja. Znam i ja da nisu mali jer s provizijama su besmisleni. Ali vi znate točno tko to radi.
Iso tako sve znate o mogućoj privatizaciji.
Blago vama kad imate odgovore na sva ta pitanja.
Moje gluposti, frustracije i ironija su proizvod toga što samo nagađam i pokušavam provocirati komentare.
Doduše ne tako pametne i konstruktivne kao što je ovaj vaš.

Došo tata sa 3000kom.No i kupnja ne uzmiće.Samo kad ga se načme ode u par minuta.

Ovaj je zreo da ga se popapa!

evo me na kupnji

http://www.hrt.hr/index.php?id=471&tx_ttnews%5Btt_news%5D=196776&tx_ttnews%5BbackPid%5D=470&cHash=54df6d8ea7

No, u ovoj godini za očekivati je konačnu privatizaciju još jedinog hrvatskog brodara u većinskom državnom vlasništvu, ali ipak zadnja je odluka na hrvatskoj Vladi.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Vlada RH će ipak čekat tih navodnih godinu dana do početka oporavka, pa nisu ludi radit privatizaciju na dnu tržišta, za to jednostavno nema šanse. Za njih ne znači ništa vamo tamo 12 mjeseci, kad se ionako priča o tome već godinama.


Vlada RH će ipak čekat tih navodnih godinu dana do početka oporavka, pa nisu ludi radit privatizaciju na dnu tržišta, za to jednostavno nema šanse. Za njih ne znači ništa vamo tamo 12 mjeseci, kad se ionako priča o tome već godinama.

To je sve za dječji vrtić. Ako misle da ne treba prodavati zar onda ne bi bilo logično uložiti? Ili bilo što aktivno napraviti?
Kad su cijene niske, onda ne žele prodati jer čekaju više cijene, a ne žele ulagati jer nije baš vrijeme za to. Kad su cijene visoke onda pak ne žele prodati jer bi mogle biti još više. I na kraju, prodaju onda kad im voda dođe do grla pa moraju prodati sve što se može prodati. To je naša stvarnost i zato smo tu gdje jesmo.


Došo tata sa 3000kom.No i kupnja ne uzmiće.Samo kad ga se načme ode u par minuta.

Ovaj je zreo da ga se popapa!

Taman sam htio komentirati da mi već nedostaje, kad, evo ga opet, ali u smanjenom izdanju![emo_plazi]

šta vi gledate u kristalnu kuglu pa znate kote ili na koliko će doć cjena presmješno.

Beba, pa zar ne vidiš semafor, minute dijele do istovara i ispod 58.

ugrizli veliki nalog,polovicu otprilike[emo_beztona]

Allo, allo! .. Allo, allo! ..
The sky is blue! .. I repeat.. The sky is blue!
[emo_namigusa]


Allo, allo! .. Allo, allo! ..
The sky is blue! .. I repeat.. The sky is blue!
[emo_namigusa]

lijepo, lijepo!

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

New Report

Close