JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Koga zanima kako najava privatizacije djeluje na tržište neka obrati danas pažnju na dionicu PTKM. Nije prošlo niti pola sata a već u blokadi, vidjeti ćemo dokle će to ići kada skinu blokadu jer nema više ograničenja dnevne promjene cijene. Sličan scenarij predviđam i JDPL-u.

Hogar vozi Volvo


Moram priznati da se ne kužim u te brodarske spike, ali sam zato dobar druker.

Jesi li siguran? Zar si završio postdiplomski kod profesora plavoga?

Svježe vijest iz Jadroplova
Vaš link

Danas je strelica dionice JDPL gore i zeleni se. Moguce da je to rezultat jos neobjavljene vijesti od prije tri dana. Postojecoj upravi Jadroplova produžen je mandat na iducih pet godina. To je izuzetno pozitivna vjest za nas dionicare. Nakon dugo vremena Jadroplov ima Upravu kakvu zasluzuje ili bolje receno 2/3 Uprave. Znam neki ce kazati da uz ovo trziste nije problem voditi firmu ali JDPL je u vecinskom vlasnistvu drzave i trebalo je znati i imati hrabrosti oduprijeti nekim intencijama politike koje nisu bile naj bolje za Jadroplov. Po mojim saznanjima dvojac Papic i Vicelic sigurno nisu osobe koje ce sudjelovati u eventualnoj muljazi prilikom privatizacije pa nam i to garantira da ce nase strpljenje sa ovom dionicom biti bogato nagradjeno.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

ima li netko stanje prvih 10 i da li znate da li hipo izlaz van!?

hvala

A to je?
Čemu tajnovitost?[smiley9]


Razlozi za zelenilo su nove vijesti s jednog portala.

Daješ si važnost koju nikako nemaš. By the way ajmo sad svi reklamirati svoje firme. Zašto bi plaćali reklame ?

Niko nije cestitao rodjendan slavljeniku pa da ja budem prvi.

http://www.slobodnadalmacija.hr/20070907/split02.asp

Doduse ono o naj boljoj kompaniji, hm. Ima jos puno rupa kroz koje curi. Jedna od vecih je 50 djelatnika za koje mi nije jasno sta djeluju, volio bi malo zavirit i u tehniku….

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

1. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 1.034.455 63,20 Zast. račun
2. HZMO 111.667 6,82 Zast. račun
3. PBZ D.D. 50.956 3,11 Skrb. račun
4. PBZ D.D. 44.500 2,72 Skrb. račun
5. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 43.569 2,66 Osnovni račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 37.111 2,27 Skrb. račun
7. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 26.674 1,63 Skrb. račun
8. FLORIČIĆ KRISTIJAN 22.763 1,39 Osnovni račun
9. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./HYPO ALPE-ADRIA-BANK AG 18.477 1,13 Skrb. račun
10. PBZ D.D. 16.291 1,00 Skrb. račun
Ukupno: 85,93

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO


Niko nije cestitao rodjendan slavljeniku pa da ja budem prvi. http://www.slobodnadalmacija.hr/20070907/split02.asp Doduse ono o naj boljoj kompaniji, hm. Ima jos puno rupa kroz koje curi. Jedna od vecih je 50 djelatnika za koje mi nije jasno sta djeluju, volio bi malo zavirit i u tehniku….

Meni se najviše sviđa ovaj dio: “…ulagati u kupnju brodova, te uz suglasnost aktualnih vlasnika, ulagati i u nove aktivnosti u vezi s turizmom …”

Hogar vozi Volvo


Danas je strelica dionice JDPL gore i zeleni se. Moguce da je to rezultat jos neobjavljene vijesti od prije tri dana. Postojecoj upravi Jadroplova produžen je mandat na iducih pet godina. To je izuzetno pozitivna vjest za nas dionicare. Nakon dugo vremena Jadroplov ima Upravu kakvu zasluzuje ili bolje receno 2/3 Uprave. Znam neki ce kazati da uz ovo trziste nije problem voditi firmu ali JDPL je u vecinskom vlasnistvu drzave i trebalo je znati i imati hrabrosti oduprijeti nekim intencijama politike koje nisu bile naj bolje za Jadroplov. Po mojim saznanjima dvojac Papic i Vicelic sigurno nisu osobe koje ce sudjelovati u eventualnoj muljazi prilikom privatizacije pa nam i to garantira da ce nase strpljenje sa ovom dionicom biti bogato nagradjeno.

Koliko sam ja inforimiran i Nada Kundid je izuzetno kompetentna i poštena osoba…..

Hvala Pupovac!

New Report

Close