JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne može Atlantska da ide, a Jadroplov da stoji, ustvari, može ali samo privremeno[emo_smijesak]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Brodosplit ostvario gubitak i na brodu “Solin” koji je kao posljednji isporučen Jadroplovu?!

http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/189650/Default.aspx


Ne može Atlantska da ide, a Jadroplov da stoji, ustvari, može ali samo privremeno[emo_smijesak]

——————
Pročitajte opet…samo je pametnom jedna dosta[emo_smijesak]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

e, sad bi vi po 70…uskoro će vam dobro biti i ono po 80[emo_cool]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Bolje biti još malo strpljiv i pričekat brodarima kvartalno izvješće.Mislim da će toga biti i jeftinije a možda se i varam.

bit će bolje................

što ja H nalog?…
da li je to nalog s nepozantom količinom dionica na bidu ili asku…..

H nalog je nalog kojima se veliki igraju da bi zavarali male.
Jel sad jasnije?

Ako može neki stručnjak staviti koliko kesha ima JDPL, koliki je BV, koliki je MCAP, kolika je imovina,….
Unaprijed hvala!

Nisam stručnjak, ja sam ti pčelar pripravnik, ali mi možeš vjerovati da je BVPS Jadroplova na današnji dan točno 429,38 kuna. To ti je više nego dovoljno ako ćeš kupovati dionice, ali ako misliš raditi kakvu doktorsku disertaciju, e, onda moraš uzete sve te podatke koji se pobrojao, samo, načekaćeš se, jer ovdje baš i nema puno stručnjaka, hrvatski financijski stručnjaci su ti uglavnom po zatvorima[emo_cool].

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Korisniče prognozer,
nisam stručnjak, ja sam ti pčelar pripravnik, ali mi možeš vjerovati da je BVPS Jadroplova na današnji dan točno 429,38 kuna. To ti je više nego dovoljno ako ćeš kupovati dionice, ali ako misliš raditi kakvu doktorsku disertaciju, e, onda moraš uzete sve te podatke koji se pobrojao, samo, načekaćeš se, jer ovdje baš i nema puno stručnjaka, hrvatski financijski stručnjaci su ti uglavnom po zatvorima[emo_cool].

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


Bolje biti još malo strpljiv i pričekat brodarima kvartalno izvješće.Mislim da će toga biti i jeftinije a možda se i varam.

Koliko god to vama možda bilo čudno, ali ja očekujem pozitivan rezultat u 3. kvartalu. Makar, meni osobno taj rezultat uopće nije bitan, ionako tržišna cijena nema veze sa bilancom i rdg-om.


O, pa i danas BDI raste, jučer je skočio preko 3%, danas opet preko 3%….evo ga već na 722…korisniče topalov, pa ti k'o da gledaš u grah, kavu ili karte il' su u kakvom rodu s onim vidovitim Milanom, sam bog te poslao na ovaj naš forum…dobro kažeš, do kraja mjeseca biće 1.000[wink]

Nitko ne komentira predikcijske sposobnosti mojeg modela, možda se odužilo 2 tjedna, ali evo nam i BDI-a na 1.000 bodova, upravo kao što sam tvrdio.

New Report

Close