JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovoje zaista ludnica, kako su dobro primijetili Mladen Delic davno, i Techman nedavno… a ja bih dodao jednu “originalnu”, ljudi moji, je li ovo moguce?!? [smiley9][smiley2]

Je li moguce da index toliko skace, da su vozarine tolike?
Je li moguce da JDPL PADA?
Ne dugo [smiley1]


Je li moguce da index toliko skace, da su vozarine tolike?
Je li moguce da JDPL PADA?
Ne dugo [smiley1]

ako je Hypo odlučio izaći do kraja onda nam još par mjeseci nema skoka… [smiley16]

Ljudi su, općenito, nalik na pse koji počnu lajati čim izdaleka začuju

Izašao bi HYPO na brzinu, da ima kupaca, ali nema, i to je pravi problem a ne što HYPO izlazi.
Njihov paket vrijedi koliko? Nekih 10tak miliona kuna.
Nije to baš nešto bog zna šta.
Vjerujem u dobra izvješća, a to neće moći proći bez da se dionica vrati u fokus.
A onda, ako baš želi izaći, ode hipopotamus u par dana.[smiley1]


Izašao bi HYPO na brzinu, da ima kupaca, ali nema, i to je pravi problem a ne što HYPO izlazi.
Njihov paket vrijedi koliko? Nekih 10tak miliona kuna.
Nije to baš nešto bog zna šta.
Vjerujem u dobra izvješća, a to neće moći proći bez da se dionica vrati u fokus.
A onda, ako baš želi izaći, ode hipopotamus u par dana.[smiley1]

Tako je. O tome ja trubim cijelo vrijeme. Nije problem Hypo, nego nitko ne želi JDPL (osim nas par)

Hell is Empty and all the Devils are Here


eric: ” Izašao bi HYPO na brzinu, da ima kupaca, ali nema, i to je pravi problem a ne što HYPO izlazi. Njihov paket vrijedi koliko? Nekih 10tak miliona kuna. Nije to baš nešto bog zna šta. Vjerujem u dobra izvješća, a to neće moći proći bez da se dionica vrati u fokus. A onda, ako baš želi izaći, ode hipopotamus u par dana.[smiley1] ” Tako je. O tome ja trubim cijelo vrijeme. Nije problem Hypo, nego nitko ne želi JDPL (osim nas par)

Pa skupite se vas par i kupite to od HYPA.

Inače, po nekoj logici stvari, ako nitko ne će znači da nešto ne štima. Jel’ mi dobra logika?
[smiley2][smiley2]

I love the Smell of Profits in the Morning

na jdpl je kupnja izuzetno jaka (točnije 15.708 kom na kupnji) i to ponajviše je oko 450 kn, ako se dobro sjećam. Tako da ima hypo komu prodati ako baš želi.

U moru velika riba jede malu ribu. Sta jede Hipopotamusa?

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

budd:

eric: ” Izašao bi HYPO na brzinu, da ima kupaca, ali nema, i to je pravi problem a ne što HYPO izlazi. Njihov paket vrijedi koliko? Nekih 10tak miliona kuna. Nije to baš nešto bog zna šta. Vjerujem u dobra izvješća, a to neće moći proći bez da se dionica vrati u fokus. A onda, ako baš želi izaći, ode hipopotamus u par dana.[smiley1] ” Tako je. O tome ja trubim cijelo vrijeme. Nije problem Hypo, nego nitko ne želi JDPL (osim nas par)”

Pa skupite se vas par i kupite to od HYPA.

Inače, po nekoj logici stvari, ako nitko ne će znači da nešto ne štima. Jel’ mi dobra logika?
[smiley2][smiley2]

Ne. Nego su ljudi se naučili da ne treba srljati po asku, jer će HypoKreteni davati po bidu. I to tako mjesecima

Hell is Empty and all the Devils are Here

I to ima smisla.[smiley1]

I love the Smell of Profits in the Morning

Samo treba pogledati koliko JDPL ima brodova, kolike su trenutne vozarine, pomnožiti elemente jednadžbe i svakom idiotu je jasno da ova cijena nema smisla. Ali, ima i drugačijih mišljenja, unatoč faktima.

Što ćemo kad smo jedna obična žabokrečina.

Toliko isplativ biznis u RH trenutno ne postoji (građevinarci niste ni blizu)

Hell is Empty and all the Devils are Here


Samo treba pogledati koliko JDPL ima brodova, kolike su trenutne vozarine, pomnožiti elemente jednadžbe i svakom idiotu je jasno da ova cijena nema smisla. Ali, ima i drugačijih mišljenja, unatoč faktima. Što ćemo kad smo jedna obična žabokrečina. Toliko isplativ biznis u RH trenutno ne postoji (građevinarci niste ni blizu)

Budde mozda trebas malo promjeniti potpis. Ljubo je izjavio da ce bit razlika u oporezivanju pravnih i fizickih osoba vezano za dionice. Da ga sa stadija zrelosti stavis pod observaciju!

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


U moru velika riba jede malu ribu. Sta jede Hipopotamusa?

Nadam se da neki mrcinski fond! [smiley2]

Ljudi su, općenito, nalik na pse koji počnu lajati čim izdaleka začuju

New Report

Close