JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa da kupite kolega…buy..buy.. [lol] …lijepo vam je inverter napisao..
A ja vas pozdravljam do druge zgode ili nezgode…hm [cool]

MOJI POSTOVI NISU NAGOVOR NA NIŠTA.......ALI BAŠ NIŠTA...

Indkesi rastu, brodari u svjetu rastu, a naši padaju 15 % u dva dana (JDPL s 92 kn na 80 kn)…
Stvarno moraš biti mazohist kada ulažeš na ZSE…
Dojma sam da novinski članci kroje našu sudbinu jer plitko je ovo tržište, pa majku mu, valjda se trend svjetski kod "svjetskih" dionica treba pratiti…
Sada će mi uvaženi kolega reći da treba o brodarima učiti ali djabe ti to kod babe s par tisuća kuna ulagačke moći koja kroji tržište, što rade institucionalni ulagači s našom lovom?

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

nekom se žuri van.. u dva dana sa 92 na 80kn.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Ma ne žuri se nikom van, već pojedini forumaši prodaju ono što su kupili ispod 80, ali zabrinjava slab bid i to ne samo ovdje ista priča je i kod ATPL, a ove dvije naše brodarske perjanice se drže i više nego dobo u krizi…

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

ne vjerujem, danas je bio nalog i od 500kom, a prošlo je i 300u komadu.. prodaje netko tko ima više. sutra 75-76

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


nekom se žuri van.. u dva dana sa 92 na 80kn.

nije ni čudo, vozarine su tako nisko da onaj tko sad po njima vozi radi s gubitkom, a novi brodovi dolaze i dolaze…treba uzet keš dok se još može prodati po 80 kn [undecid]

Kakvi ovdje ulagači vladaju, pa to je smješno…presmješno…
Savjeti od tih istih da ti suza na oko krene (pročitali neki članak jer je između hrpe pozitivnih taj bio preveden na naški i sad drobe kao velike znaje) i oni odlučuju o vrijednosti dionice, "kolege" pogledajte kako se ulaže vani, pogledajte brodare i do 70 % u dva tjedna rasta, a isti kruh kao i naši jedu…

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

evo kupio malo proteklih dana….
a dišem vam cijenu …šta ću od vas…. [wink] [lol]

MOJI POSTOVI NISU NAGOVOR NA NIŠTA.......ALI BAŠ NIŠTA...

Preporuka,
svakako procitajte današnje izdanje Slobodne Dalmacije.Clanak je vezan uz Jadroplov.

p.s.nemam dionice JDPL.

Ukupna vrijednost imovine preko miljardu kuna
Broj dionica 1.636.674
Pametnome dosta….


Ukupna vrijednost imovine preko miljardu kuna
Broj dionica 1.636.674
Pametnome dosta….

vidio bi vrijednost imovine da naprave fer revalorizaciju [bye]

moje pisanje je osobno mišljenje te nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje



Ukupna vrijednost imovine preko miljardu kuna
Broj dionica 1.636.674
Pametnome dosta….

vidio bi vrijednost imovine da naprave fer revalorizaciju [bye]
[/quote]

Čim netko na forumu spomene fer dođe mi da zaplačem od sreće jer sam siguran da je to baš taj fer….hvala Vam..nakon dugo vremena..

[yawn] [bye]

MOJI POSTOVI NISU NAGOVOR NA NIŠTA.......ALI BAŠ NIŠTA...

New Report

Close