JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Šta je ono Techman pisa…da brodarske kuće plaćaju 2000 dolara za svoj brod unajmiteljima…zar je dotle došlo….nemogu virovati. Ali JDPL ima čini mi se 300 milja na računu i ja čekam privatizaciju pa šta bude…BDI me ne zanima..

Novac ublagajni i kasi 165,8 milja…..Daj ja dobro čitam…

Brodari vanka u pre-marketu u plusu, BDI raste, izgleda da dolaze lijepa vremena za naše brodarske dionice…

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

Iako rijedak i uporan na ovoj temi, moram primjetiti lipote brodarske…

http://finance.yahoo.com/quotes/DAC,DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM

Možda sutra liznemo 100-tku… [proud]

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."



Može li netko od poštovanih kolega dati prognozu kretanja cijene ove dionice u narednom razdoblju…..LP

30 – 300 kn.
[/quote]

20-100

Razlog – cijeli sektor je u banani a obzirom na cili market brodara vani, još se jdpl super dobro i drži…vani su puno više pali…puno više…
Ovo neće sigurno tako brzo u privatizaciju,a i zašto bi kad ovako opstaje škver sa njima..
Dobra dionica…malo frizirano izvješće da opravdaju brutalnu pušionu na brodovima koje im radi brodosplit.

MOJI POSTOVI NISU NAGOVOR NA NIŠTA.......ALI BAŠ NIŠTA...



Može li netko od poštovanih kolega dati prognozu kretanja cijene ove dionice u narednom razdoblju…..LP

30 – 300 kn.
[/quote]

Moja predviđanja su srednjoročno do 210 kn (moguć i povratak do 70 uz eskalaciju negativnih vijesti – Grčka), ali s obzirom na izgledan nastavak rasta BDI-a i svjetskih brodara, te svjetskih indeksa, gornji target je puno izgledniji…

Nije nagovor na kupnju, već svatko za sebe donosi odluku sam…

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

http://www.poslovni.hr/vijesti/brodarsku-industriju-mori-prezasicenost-novim-plovilima-196795.aspx


http://www.poslovni.hr/vijesti/brodarsku-industriju-mori-prezasicenost-novim-plovilima-196795.aspx

klasicni signal za buy

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak




Može li netko od poštovanih kolega dati prognozu kretanja cijene ove dionice u narednom razdoblju…..LP

30 – 300 kn.
[/quote]

20-100

Razlog – cijeli sektor je u banani a obzirom na cili market brodara vani, još se jdpl super dobro i drži…vani su puno više pali…puno više…
Ovo neće sigurno tako brzo u privatizaciju,a i zašto bi kad ovako opstaje škver sa njima..
Dobra dionica…malo frizirano izvješće da opravdaju brutalnu pušionu na brodovima koje im radi brodosplit.

[/quote]
nije valjda da si prodao sav onaj JDPL pa sad može i dolje?

@inverter
Pa zašto onda ne kupite kolega kad je buy signal.

MOJI POSTOVI NISU NAGOVOR NA NIŠTA.......ALI BAŠ NIŠTA...

Jesam prodao sam na 150 i 140…ako me već vučete za jezik..

MOJI POSTOVI NISU NAGOVOR NA NIŠTA.......ALI BAŠ NIŠTA...

Zanimljivo je da se vraćaju neki stari "znalci" na teme brodara, zanimljivo je da su vani brodari rasli do 40% u zadnjih desetak dana, i zanimljivo je da novinari u zadnje vrijeme češće pišu o brodarima, koje je značenje svega toga!?

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

New Report

Close