JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Dovoljno je pogledati pokazatelje na: http://www.transfer-biro.hr/g1427.aspx

Ovo je najkvalitetnija tema na poslovnom nemoj spamati sa linkovima na svoju stranicu. Plati reklamu

Ekipa zar je pao moral? Svi brodovi plove, trziste je dobro, zdravi smo,3 Q je blizu a ni izbori nisu daleko.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

No respect


Dakle, pattern je sljedeći : stavljaju se nalozi od 400+ na 510, prodaja se gomila ispod, netko lupi po bidu, a onda Fond pokupi sve do 510. I tako redom, iz dana u dan

Budd zasto mislis da je fond? Zar ne moze biti kupac JDPL i kupuje jeftinije nego ce drzava prodavati.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Ma dionica pada ali market je tako dobar da mi se brk smije……


Ekipa zar je pao moral? Svi brodovi plove, trziste je dobro, zdravi smo,3 Q je blizu a ni izbori nisu daleko.

HT….

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Na temi ATPL nalazi se kratki prikaz stanja u ATPL i na tržištu, dan od predsjednika uprave ATPL, kapetana Jerkovića. Možda će nekoga zanimati…


Ekipa zar je pao moral? Svi brodovi plove, trziste je dobro, zdravi smo,3 Q je blizu a ni izbori nisu daleko.

Nije pao moral samo se izgleda čekaju mirovinci da uđu u igru a pošto je do toga trenutka ostalo malo vremena moral će svakim danom sve više i više rasti

SAM PROTIV SVIH

Pozdrav kolege,

do sada se nisam bavio brodarima pa nisam pretjerano upućen u njih. Kako se planiram aktivnije uključiti (već imam ATPL) molio bih jedno pojašnjenje oko JDPL.
Koja je priča s ovom dionicom? Tržište je u uzlaznoj putanji što je vidljivo iz kretanja ostalih brodara, fundamenti koliko toliko ok za HR prilike (u odnosu na neke je i blue chip), a cijena pada? Sada neki će reći da je zbog HT-a ali ja ne vjerujem. Gledao sam vlasničku strukturu, nema fondova znači nema nikoga tko bi koliko toliko branio cijenu.
Molio bih nekoga od kolega tko je jako dobro upućen u ovu dionicu da mi u par riječi pojasni.

Čuvajte se poduzaća na čijem su čelu SVETE KRAVE. SVETE KRAVE ne vole promjene: one vole da se posao odvija kako se uvijek odvijao i često su slijepe u krizi. T. E. Deal & A. A. Kennedy


Pozdrav kolege, do sada se nisam bavio brodarima pa nisam pretjerano upućen u njih. Kako se planiram aktivnije uključiti (već imam ATPL) molio bih jedno pojašnjenje oko JDPL. Koja je priča s ovom dionicom? Tržište je u uzlaznoj putanji što je vidljivo iz kretanja ostalih brodara, fundamenti koliko toliko ok za HR prilike (u odnosu na neke je i blue chip), a cijena pada? Sada neki će reći da je zbog HT-a ali ja ne vjerujem. Gledao sam vlasničku strukturu, nema fondova znači nema nikoga tko bi koliko toliko branio cijenu. Molio bih nekoga od kolega tko je jako dobro upućen u ovu dionicu da mi u par riječi pojasni.

Ma ovi na 9.mjestu TOP 10 ubrzano rasprodaju, evo u odnosu na 03.09.2008 prodali su 1500 dionica:

9. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./HYPO ALPE-ADRIA-BANK AG 18.867 1,15 Skrb. račun
-1500

ja nisam jako dobro upućen, ali jesam djelomično, pa evo par natuknica:

– brodar kod kojeg bi se porast vozarina trebao najviše osjetiti u rezultatu
– postoje 3 igrača u top 10 koji prodaju na razinama iznad 500-520 i oni uništavaju dionicu
– nema nekog tko bi zagrizao i nabrzaka pokupio veće količine kao na ATPL
– i zato smo tu gdje jesmo, a bili bi valjda na 700 već odavno da je drugačije tehničko stanje

trenutno sam miksanih mišljenja, jer je fundamentalno sve super, ali tehnički dio šteka

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


Ekipa zar je pao moral? Svi brodovi plove, trziste je dobro, zdravi smo,3 Q je blizu a ni izbori nisu daleko.

Sutimo i cekamo…mora i nama zasjati sunce [smiley2]

New Report

Close