JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma nije zamrla ali nema materijala. Dosada živa. Loše vijedsti više nisu vijesti a dobrih nema.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Ivano7 je umro i uskoro će oživijeti u nekom novom nicku..kako to nažalost inače biva.
Ja bi na njegov mjestu lijepo priznao oko nisam pogodio trend i šta.
Lp,

Neumrli Ivano živi vječno ka i Ajduk. Iz prikrajka novog nicka nas gleda i misli pi..ite vi piz…e!

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


Ivano7 je umro i uskoro će oživijeti u nekom novom nicku..kako to nažalost inače biva.
Ja bi na njegov mjestu lijepo priznao oko nisam pogodio trend i šta.
Lp,


Evo ja sam pojeo g…., shebo me i BDI, a nekako sam postao i svjestan da je za našu brodogradnju jako bitan i JDPL, stoga ništa od privatizacije, slično kao i na PTKM , izašao sa žešćim minusom odavde i ne mislim se skoro vraćati

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima



Ivano7 je umro i uskoro će oživijeti u nekom novom nicku..kako to nažalost inače biva.
Ja bi na njegov mjestu lijepo priznao oko nisam pogodio trend i šta.
Lp,


Evo ja sam pojeo g…., shebo me i BDI, a nekako sam postao i svjestan da je za našu brodogradnju jako bitan i JDPL, stoga ništa od privatizacije, slično kao i na PTKM , izašao sa žešćim minusom odavde i ne mislim se skoro vraćati
[/quote]

Mislim da si se zeznuo. Ovo skupljanje političkih bodova na brodosplitu, a na račun Jadroplova se bliži kraju. Hrv. mora ili privatizirati ili zatvoriti škverove i to ce se desiti vrlo skoro. Vlada je ovo pitanje razvukla koliko je god mogla, ali i ono ce se uskoro pod pritiskom završetka pregovora morati rješiti.

Ova vlada neće privatizirati Jadroplov to je nadam se svima jasno. Sljedeća vlada će to morati učiniti što prije jer će državi neprestano nedostajati novca. Obzirom na organizaijske sposobnosti naših državnih institucija mislim da će mo čekati još tri godine.
Nadam se da će cijena u međuvremenu pasti ispod 100 kn da se jače ukrcam tj popravim prosjek.
Mislim da Kovačević nema iskustva i znanja u vođenju firme te da će narasti gubici.
Mislim takodjer da ovdje više nema prostora za buregdžije. Meni bi bilo logično da uđu jači igrači koji mogu očekivati dobru zaradu od privatizacije,ali nevidim od koga bi mogli kupiti veću količinu.

privatizacijom brodogradilista drzava na sebe preuzima i dana jamstva od 13milijardi kuna ne vjerujem da ce ih preuzimati privatnici koji kupuju posrnula brodogradilista ,a sa obzirom na EU ta privatizacija se mora najkasnije rijesiti za mjesec dana najkasnije do 10.06

Trenutno je bitno da je, kao što Snupi kaže, uvijet za zaključenje poglavlja 23. restrukturiranje brodogradnje. Znači da se spašavanje Brodosplita skine sa grbače Jadroplova. Već to bi bio veliki plus za firmu.

Ovu temu treba prebaciti na udrugu dioničara http://www.hrud.hr

obožavam strvine-posebno ovce

Kakva utihnina na ovom topicu. Svjetsko tžište je loše sa tendencijom da bude i lošije.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

PERISTIL
Ship Name PERISTIL
DWT 52113
Built 2010-04
Flag CRT
Draft 12,35
52,113 BLT 10 S KOREA/CHINA 19-24/5.2011 USD 17,000 DAILY VIA SE ASIA CNR

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

definitivno jedna od nezanimljivijih dionica na ZSE……

New Report

Close