JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kolega Ivano,pa zar niste pisali naširoko u zadnjih par dana kako ste se u potpunosti povukli iz jdpl???

Vi me citirajte di sam to napisao…….. [bye]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Bravo Ivano. [thumbsup]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


Kolega Ivano,pa zar niste pisali naširoko u zadnjih par dana kako ste se u potpunosti povukli iz jdpl???

Kolega je rekao hold prije par dana. Čak na sugestiju drugih forumaša da proda, jer nema smisla biti u dionici koja "stagnira" nije to učinio već je rekao da niti prodaje niti kupuje. Nisam odvjetnik od kolege, a što opet ne znači da ne mogu biti [lol] Samo primjećujem i stavljam stvari u ispravan kontekst…Sportski pozdrav kolege

Mean people suck and nice people swallow!

Vidit ćemo u četvrtak………
Ali Purko je po mojoj procijeni kupio minimum još 2000-2500 kom….ovih zadnjih dana……

1. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 1.034.455 63,20 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
2. HZMO 111.667 6,82 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
3. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D./JADRAN KAPITAL D.D. 13.686 0,84 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 13.231 0,81 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
5. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 11.546 0,71 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. VOLKSBANK D.D. 10.292 0,63 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7. JADROPLOV D.D. (1/1) 10.011 0,61 Osnovni račun SPLIT, HRVATSKA
8. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 6.587 0,40 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
9. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 6.200 0,38 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND 5.760 0,35 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno: 74,75

Samo je jedan smjer…….. [thumbsup]
A trejderima-špekulantima, kešolovcima, filozofima, i pametnjakovićima……… [bye]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Svaka čast kolega IVANO, lijepo da ste i Vi zaradili, iako još niste dok ne prodate.
[thumbsup]

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....

ja sam htio ovo drzati, ali sam neki dan sve prodao uz 20% ak posto zarade…danas bi bilo 30ak%…svakako vrijedi mnogo vise, ali sve sam utrpao u viro. nema veze.


ja sam htio ovo drzati, ali sam neki dan sve prodao uz 20% ak posto zarade…danas bi bilo 30ak%…svakako vrijedi mnogo vise, ali sve sam utrpao u viro. nema veze.

Pa kad ste kupvali kolega ako ste zaradili 20 %, a prodali ste po cijeni ispod 160 kn?
Ne sjećam se da je JDPL bio tako skoro ispod 135 kn. Ili Vam loše ide matematika što je vjerojatnije. Al nema veze. Bitno je da ste Vi zadovoljni. [cool] [thumbsup] [lol]


Svaka čast kolega IVANO, lijepo da ste i Vi zaradili, iako još niste dok ne prodate.
[thumbsup]

Mislim da je bilo bolje da je skratio, ali nisamčlan sidikatata, pa ne mogu birati iz košarice.
Što je brodarenje u USA prema nama, tamo se muče li, muče, u jakom bull-u, a kod nas praše li ga, praše.

Još jednom čestitka. [thumbsup]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Svi se čude zašto JDPL raste a imao je loše izviješće………. [lol]…neki bi mogli biti i šokirani…

[shocked]

Pa naravno da će rast jer neće ga kupovati kad izviješće bude loše…..a i sve drugo….. [smiley]
A Purko nije Puran…….
Trejderi su se izbili jučer iz cipela i sad će morat kupovat skuplje ako žele jdpl ponovo………..
Ali to je poželjno zar ne? [thumbsup]

Previše ima kupaca pa sve ide po asku……95% transakcija………

Idemo dalje!!!!!! [bye] [bye] [bye]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Baš zato što nitkome ništa nije jasno idemo dalje…..

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Pozdrav trejderima i špekulantima na jdpl….. [bye]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA



Svaka čast kolega IVANO, lijepo da ste i Vi zaradili, iako još niste dok ne prodate.
[thumbsup]

Mislim da je bilo bolje da je skratio, ali nisamčlan sidikatata, pa ne mogu birati iz košarice.
Što je brodarenje u USA prema nama, tamo se muče li, muče, u jakom bull-u, a kod nas praše li ga, praše.

Još jednom čestitka. [thumbsup]
[/quote]

kolega, malo bolje pračenje brodara dovelo bi Vas do zaključka da su vani brodari odradili svoj rast dok su naši stagnirali.
recimo P/B jadroplova je samo 0,39 , vani je taj median veći ovisno o metodi od 0,6 do 0,8
kod Uljanika je P/B 0,54 , a P/E je smješnih 3,52

po meni su ovo dva mala bisera, neznam što bi ih trebalo uništiti.
Ako moram birati, kad se već povuklo to pitanje, biram ULPL, jača flota, stabilan P/E već 3 godine 2009 – 6,45 2008 – 4,72 … Stabilni management …
I JDPL ima svoje prednosti i perspektivu ( nezaduženost, jača podcijenjenost ), al ipak više naginjem ULPL .

New Report

Close