JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hoće li sada ići prebacivanje paketa na 486?


Hoće li sada ići prebacivanje paketa na 486?

Na toliko čekaš? To su tvojih 200 komada?

Ne bi se cudio da se ponovi scenarij kao prije mjesec-dva (iako tada nije bilo FI) i da bude 48x kn. U iducih nekoliko dana vidjet ce se koliko nisko je ekipa (Hypo..) spremna ici.


Ne bi se cudio da se ponovi scenarij kao prije mjesec-dva (iako tada nije bilo FI) i da bude 48x kn. U iducih nekoliko dana vidjet ce se koliko nisko je ekipa (Hypo..) spremna ici.

Daj boze. Prilika za dokup.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

10000 komada čeka na 460, još par tisuća par kuna ispod.


10000 komada čeka na 460, još par tisuća par kuna ispod.

I ja sam to htio spomenuti. Tako da se prekrcaj može očekivati negdje na tim razinama ili evenutalno nešto malo više. To je samo pretpostavka, a čini mi se da za sada ima temelja…

Ekipa nesto smo zamrli? Zar vas ova situacija demoralizira? Pa nismo od jucer u ovoj dionici i sigurno je jos ostalo dosta mesa. Firma koja je imala 2Q 85000000 sa cim se moze pohvaliti svega nekoliko velikih nema straha za svoju buducnost. Malo stoperi, malo HT a malo i panika uzrokovali su ovaj pad. Moje misljenje je da ce izbori, a narocito ako dodje do promjene vlasti, staviti stvari na svoje mjesto. Ukoliko je stopiranje vezano za privatizaciju a ja osobno mislim da je, onda stoperi imaju deal sa ovom vlascu.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Evo ajd…
Malo vezano za utjecaj tečaja dolara: pogledajte u izvješću za 1Q koliko je vrednovan (u kunama) reklasificiran Hope, a u 1H za koliko je stvarno kuna prodan. Tih je skoro 800.000 kn, mišljenja sam, u rashodima pod Negativne tečajne razlike.

All shipping lanes lead to China.


Ekipa nesto smo zamrli? Zar vas ova situacija demoralizira? Pa nismo od jucer u ovoj dionici i sigurno je jos ostalo dosta mesa. Firma koja je imala 2Q 85000000 sa cim se moze pohvaliti svega nekoliko velikih nema straha za svoju buducnost. Malo stoperi, malo HT a malo i panika uzrokovali su ovaj pad. Moje misljenje je da ce izbori, a narocito ako dodje do promjene vlasti, staviti stvari na svoje mjesto. Ukoliko je stopiranje vezano za privatizaciju a ja osobno mislim da je, onda stoperi imaju deal sa ovom vlascu.

Mislim da je stvarno vrijeme da ovu izuzetno podcijenjenu dionicu punu casha vratimo u fokus. Kako stojimo sa vozarinama? Jer još uvijek cijene paraju nebo ili? Ne zaboravimo da sljedeći tjedan počinje zadnji mjesec 3Q od kojeg se puuuuno očekuje!

Hogar vozi Volvo


Ukoliko je stopiranje vezano za privatizaciju a ja osobno mislim da je, onda stoperi imaju deal sa ovom vlascu.

Tu se potpuno slažem. Sjeti se priča i pričica kad je grk prodao o kupcima paketa…


Techman: ” Ekipa nesto smo zamrli? Zar vas ova situacija demoralizira? Pa nismo od jucer u ovoj dionici i sigurno je jos ostalo dosta mesa. Firma koja je imala 2Q 85000000 sa cim se moze pohvaliti svega nekoliko velikih nema straha za svoju buducnost. Malo stoperi, malo HT a malo i panika uzrokovali su ovaj pad. Moje misljenje je da ce izbori, a narocito ako dodje do promjene vlasti, staviti stvari na svoje mjesto. Ukoliko je stopiranje vezano za privatizaciju a ja osobno mislim da je, onda stoperi imaju deal sa ovom vlascu. ” Mislim da je stvarno vrijeme da ovu izuzetno podcijenjenu dionicu punu casha vratimo u fokus. Kako stojimo sa vozarinama? Jer još uvijek cijene paraju nebo ili? Ne zaboravimo da sljedeći tjedan počinje zadnji mjesec 3Q od kojeg se puuuuno očekuje!

O Hogare strasni. Moram te malo razveseliti. Ja zvani Techman nepogresivi sam izgleda pogrijesio. Brod nije zakljucen na 41,5 vec na 45. Precizna informacija u iduci ponedjeljak.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Ko će sad dočekati ponedjeljak… [smiley2] Riječima starih Latina: Deder nemoj zaboraviti javiti nam.

All shipping lanes lead to China.

New Report

Close