JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Prodao cijeli JDPL kupljen na 130-133 jučer.Neda mi sekockati a ovo po meni ide dole.Ako sam i falio neka sam.A čini mi se da je i kolega ivano pokratio barem malo.

Kolega dobro njušite………….
Pokratio ali tek simbolično……..
Prodao 500 kom radi trejda……..malo u petak malo jučer……….eto

lp

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA


Kolega dobro njušite………….
Pokratio ali tek simbolično……..
Prodao 500 kom radi trejda……..malo u petak malo jučer……….eto

lp


Neznam zašto me moderator otpilio ali sad ću malo rafiniranije.

Quote Ivano7 dana 26.112010 u 12:31

To bi bilo to od mene…….
Do daljnjega ništa više ne pišem…………

Unquote

[thumbsup]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Ledo 20000
Tisak 800 – 1000
Jdpl 600 , 550,470,380,360,330

Uz pumpanje ega, stari bmw x5,propali posao sa procijene jdpl,
Te konzultantske usluge u pomorstvu kojeg jedino nije dotakla kriza….

Propuitanje kupovine jdpl na 90 a kupovanje opet kasnije na 180-200.
Kolega buza za vas je kao ero sa onoga svjeta a što se tiče pisanja vama ću uvijek odgovoriti da forumaši vide vaše uspješno i nadasve značajno pušenje love na burzi…..

Lp

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Jucer na kapital networku su prenjeli vijest kako svjetski analiticari smatraju da je sljedeca godina, godina akvizivija, kupovanja vlastititih dionica ili velikih dividendi. Navodno tvrtke u Evropi imaju 16% vise casha u bilancama nego 2007. godine. Mozda radi opreza i reakcije na krizu. Jdpl ocito nece ici u akvizicije, kupio je brod sto je takodjer velika investicija. DA li ce biti predmetom akvizicija to ne znam. Neke druge tvrtke cije dionice imam: HT, mogao bi prije napraviti akzviziciju (ali ako ne to onda dividenda). Viro: kupili su dosta vlastitih dionica, akvizicije gotovo nemoguce, mozda dividenda. HDEL: ne vidim nista od navedenog, eventualno dobre vijesti u poslovanju s porastom bdp-a u Hrvatskoj i novim valom investicija: obrada otpadnih voda, zeljeznice, itd. IGH: takodjer ne vidim neke velike pomake. Za njih bi najbolje bilo da smanje place i da pocu za tu razliku kupovati dionice na burzi na ime svojih zaposlenika.

Uspravo pijem pivo s kolegom splitom mlađim, pa vam ovim putem šalje poruku o očekivanom okretanju trenda na JDPL.
Pošto nije u mogućnosti postati (zabrana admina) graf, dokaz će vam poslati naknadno kad se iskrca na 160.
Zahvaljuje dobrim kolegama, koji su mu isporučili dionice na 129.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


Uspravo pijem pivo s kolegom splitom mlađim, pa vam ovim putem šalje poruku o očekivanom okretanju trenda na JDPL.
Pošto nije u mogućnosti postati (zabrana admina) graf, dokaz će vam poslati naknadno kad se iskrca na 160.
Zahvaljuje dobrim kolegama, koji su mu isporučili dionice na 129.

Je li ti rekao da će svih 10 kom. komplet istovarit [shocked] [shocked] [shocked]



Uspravo pijem pivo s kolegom splitom mlađim, pa vam ovim putem šalje poruku o očekivanom okretanju trenda na JDPL.
Pošto nije u mogućnosti postati (zabrana admina) graf, dokaz će vam poslati naknadno kad se iskrca na 160.
Zahvaljuje dobrim kolegama, koji su mu isporučili dionice na 129.

Je li ti rekao da će svih 10 kom. komplet istovarit [shocked] [shocked] [shocked]
[/quote]

Ne znam kolega, možda ste s brojkom pretjerali. [lol]

Bez zafrkancije, jedan je kolega bio izrazito izdašan ovih dana na prodaji. Upravo mi split mlađi šapće da je pokupio većinu i ovim putem mu zahvaljuje.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.




Uspravo pijem pivo s kolegom splitom mlađim, pa vam ovim putem šalje poruku o očekivanom okretanju trenda na JDPL.
Pošto nije u mogućnosti postati (zabrana admina) graf, dokaz će vam poslati naknadno kad se iskrca na 160.
Zahvaljuje dobrim kolegama, koji su mu isporučili dionice na 129.

Je li ti rekao da će svih 10 kom. komplet istovarit [shocked] [shocked] [shocked]
[/quote]

Ne znam kolega, možda ste s brojkom pretjerali. [lol]

Bez zafrkancije, jedan je kolega bio izrazito izdašan ovih dana na prodaji. Upravo mi split mlađi šapće da je pokupio većinu i ovim putem mu zahvaljuje.
[/quote]

Možda se radi o istom kolegi koji je bio ;izdašan; ovih dana….navodno kaže da mu se split pohvalio kako ga je poklopilo tih 10 kom…rado bih vas počastio rundom ali tehnički nije moguće..pozdravi splita drago mi je da je zadovoljan investicijskom odlukom

Upravo smo primjetili na Yahoo finance nešto čudno na DSX-u.
Zelena svijeća s 10x prosječnim prometom visine čarobnog graška.

LP
A sad priprema za utakmicu.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

rally!

DryShips Inc.(NasdaqGS: DRYS )

Real Time 5.88 0.65 (12.43%) 10:06AM EST

U ponedeljak je moguć proboj prema 143,00 kn i testiranje otpora. Pojavio se i kupovni signal.
U suprotnom idemo natrag prema 127,00 kn.

New Report

Close