JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nije se konzultirao sa strukom, on je konzultant u pomorstvu, trebao se konzultirat s nekim kome je burza struka, hebiga. Valjda je skužio dosad, brodovi su jedno, burza je drugo.
@ ovisnik o minusima?!

Obožavam kad mi ljudi kažu šta sam ja to radio. Načeo me Azelhaimer pa hvala Ivanu7, Lakistrikeu i ostalima koji me podsječaju šta sam radio. E vidite drage kolege ja sam kupovao i prodavao JDPL više puta. Za biti iskren naj veća pušiona mi je bila kad sam ga prodao da ne budem u sukobu interesa na natječaju za konzultanta koji će ga procijeniti. JDPL več duuugo nemam u portfelju. Ivano ga dokupljuje od 600 a sad je 134. Ja sam eru JDPL završio sa pogolemim plusom. I sad ko je tu glup? Ja koji ne razumim burzu ili burzovni gurui koji su na njemu popušili gomilu sa realnim izgledima da puše i dalje. Ivano koliko ti je srednjak? Kako stalno dokupljuješ od 600 vjerovatno negdi oko 300 [cry]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


kolega Techman, pozdravljam vas kao jedinog stručnjaka za brodarstvo na forumu,

volio sam čitati vaše postove dok ste prije pisali, od kad vas nema, nema ni kvalitete, nažalost divlji su otjerali pitome
dajte nam malo koju analizu iz vašeg kuta ako možete

puno pozdrava

Kolega na žalost nema se šta puno pisati. Izgleda da je ova kriza zatekla i naj veće pesimiste. Večina uglednih svjetskih analitičara predviđala je stvarni oporavak u drugom dijelu 2010 godine šta se nije dogodilo. Imali smo jako dugi i visoki ciklus snažnog tržišta pa če izgleda takva biti i depresija. Po ovom šta čitam nije dobro a kako ono Đekna kazaše nezna se kad če.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

ma prodajte šta imate i kupujte Eure,život na kredit je već odavno došao na naplatu…….
nema ovde kruha još 2-3 godine………

Kupujte eure i završite na cesti.EU je odgovor amerima- samo znamo kako je nastala Amerika i Australija-kažnjenici i tzv ološ pa kroz godine poštovani AMERI.A EUROPSKA UNIJA-novi balkan-kad svi siromašni uđu velikani pokupe sve šta vrijedi i onda aj bok.Siromašni ostaju u getu,a bogati izlaze još bogatiji.Pa mi smo ipak europljani civilizirani ljudi.Zašto njemačka nije uništila nevažeće marke nego su spremljene po trezorima.Kompa je dobra stvar ali dvojica su previše.

peyo

@ Techman

Kolega na moju žalost ja sam JDPL kupljen po 280 prodavao na 430 ; 2007 godine i pobjegao u keš……
A moga sam čekati 800 za iskrcaj a nisam htio……..mea culpa….

O mom znanju i njuhu dovoljno govori kad sam se ulogirao na poslovni ,ponovit ću, 03.03.2009
a vi pogledajte kad je počeo stampedo…….i tko je imao i ima njuha…….

Nije mi namjera prepucavat se sa vama ali što se tiče burze vi blage veze nemate……
Ne želim niti neću vadit iz rukava vaše kupnje LEDA na 20 000 jer sam tada ja već davno bio u kešu…..

Kao pišete vi ste na dobitku i meni je drago zbog vas…….
Vi možda jeste TREBALI,a niste dobili posao procijene JDPL…….
Možda otud vaša gorčina…….ali vas i dalje držim kao velikog znalca ali ne što se burze tiče….

Moj prosijek jdpl—-

JDPL-R-A K P 2272 135,33 307.469,76 134,81 306.288,32 63,19 -1181,44

Evo ovo vam je copy paste sa mog brokerskog…….
Ako želite poslat ću vam u paintu na PM da vidite cijeli portfelj…..

lp

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

@ Ivano

Primjetio sam da već nekoliko puta spominjete LEDO na 20000 ali ni jednom niste dali argument, copy/paste ili nešto slično da to prisnažite. Očito papir sve trpi pa tako i vaše navodne srednjake.

http://www.njuskalo.hr/motorni-brodovi/bulk-carrier-55000-dwt-oglas-1999198

oćemo počet skupljat lovu?? ;-)))))))

To bi bilo to od mene…….
Do daljnjega ništa više ne pišem…………
Temu ću pratit………a ako će biti targeti ovi što tehničari navode cca 110 onda se vidimo i čujemo……

lp

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA


http://www.njuskalo.hr/motorni-brodovi/bulk-carrier-55000-dwt-oglas-1999198

oćemo počet skupljat lovu?? ;-)))))))

[lol]

Ivano vraaaaaaaaaaati se. Falit ce nam tvoji izvještaji i analize o dokupljivanju i podebljavanju. [pray]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

važeći podaci za uredovni dan 25.11.2010 .

JADROPLOV D. D./REDOVNA JDPL-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 1.034.455 63,20 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
2. HZMO 111.667 6,82 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 13.231 0,81 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
4. VOLKSBANK D.D. 10.292 0,63 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
5. JADROPLOV D.D. (1/1) 10.011 0,61 Osnovni račun SPLIT, HRVATSKA
6. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D./HPB GLOBAL – OIF S JAVNOM PONUDOM 9.065 0,55 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 6.587 0,40 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
8. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND 5.760 0,35 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
9. MARKOVINOVIĆ IVAN 5.460 0,33 Osnovni račun VARAŽDIN, HRVATSKA
10. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 5.400 0,33 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA
Ukupno: 74,05

New Report

Close