JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



+240kom JDPL (daleko mi za čekati na 42kn)….

dobar [thumbsup]
[/quote]
Ma odličan! [lol] [thumbsup]



Kolege pa tu se HFP iskrcava,još 20089 kom. [shocked]

Nisam u toku, zašto HFP prodaje? Do kad?
[/quote]
Kolega iz ERNT je izašao total(11879),pretpostavljam da će i tu(pola je već prodao),jednostavno cijena njih ne zanima,znači presing još neko vrijeme,oni hoće cash!

Hmmm,dobro,hvala! Pa vagaćemo,malo kupiti malo prodati a s krajem ljeta valjda će i jdpl doći na 200 i više minimum.

kakva je politicka situacija u zemlji vrlo lako i puno vjerojatnije cemo gledat jdpl na 110 nego 200.

to ce ti biti tako zapamti


kakva je politicka situacija u zemlji vrlo lako i puno vjerojatnije cemo gledat jdpl na 110 nego 200.

to ce ti biti tako zapamti


Malo si profulio planetu kolega! Jer Jadroplov ne posluje sa "šonjama" iz ove države koji plaće isplaćuju u paštetama, kikirikiju itd…
JDPL radi za dolare, a bome dolar je fino narastao i još će.

26.11.2010 - Dan D


kakva je politicka situacija u zemlji vrlo lako i puno vjerojatnije cemo gledat jdpl na 110 nego 200.

to ce ti biti tako zapamti


Politika? Ova država? Nekako sam skloniji mišljenju da jdpl među prvima ide gore, odmah s krajem ljeta.
U odnosu na ulpl i atpl je već dosta pao u zadnje vrijeme pa vjerujem da će se brže i dizati.
Ekipa iz jdpl a dijelom i atpl se izgleda prebacila u ulpl zbog službene kotacije i "market makera" ali vratiće se oni. A onda – up! [thumbsup]
Dovoljno je da se dio vrati. Jer ulpl opet ide presporo a to trejderima ne odgovara.
Moje mišljenje, uskoro ćemo znati. [pray]

ne znam koliko ste dugo na burzi ,ali ne vidite da je sve ovo psihologija i tko ce koga z……

sve dionice padaju one koje su ostvarile velike profite i one koje su ostvarile velike gubitke zato se nemojte zavaravat jer bi vi to zeljeli u vasim glavama. prije 3-4 mjeseca svi ste mislili i pisali da ce sada u ovom trenutku jdpl biti preko 200 pa vidi, a jos ide dole jer s ovakvom situacijom u zemlji nece se nitko bavit s dizanjem cijene jdpl pa ni ja ,a mogao bi i bacat novce da bi vi zaradili 20-30% i prodali dionice npr.meni. sta onda tko ce odrzat cijenu .vidimo se na 110 vrlo uskoro


ne znam koliko ste dugo na burzi ,ali ne vidite da je sve ovo psihologija i tko ce koga z……

Koja su to pitanja… Pokazuju dovoljno o onom tko pita.
Dovoljno dugo sam tu a svakako predugo da bih bilo kome polagao račune.
Ali prije 3-4 mjeseca nisam imao jdpl pa nisam ni pisao o njemu. I za 3-4 iduća ga isto vjerojatno neću imati. Tako da se ne vidimo.
Niti mi ne smeta ako bi išao i na tih 110 ali više bih volio 220. Ja ću zaraditi u svakom slučaju.



kakva je politicka situacija u zemlji vrlo lako i puno vjerojatnije cemo gledat jdpl na 110 nego 200.

to ce ti biti tako zapamti


Malo si profulio planetu kolega! Jer Jadroplov ne posluje sa "šonjama" iz ove države koji plaće isplaćuju u paštetama, kikirikiju itd…
JDPL radi za dolare, a bome dolar je fino narastao i još će.
[/quote]
Skoro pa da vam je konstatacija ispravna. Ali samo skoro. Kako nazvati poslovanje sa vladom koja je Papinju obecala poravnati razliku između svjetske cijene supri i cijene Splitskog skvera. Mislim da je rijec "sonja" pre blaga za njihovu definiciju. "Sonja" mozda dobro pristaje papinju koji je oderao koljena klečuči po ministarstvima pomorstva i financija dok je molio da mu isplate razliku.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Usporedba brodara pokazuje da je ipak JDPL najpodcjenjeniji, možda iz razloga prodaje određenih grupa.

26.11.2010 - Dan D

Šjor Techman je ovdje. A nije se baš iskida dokazati da brodari ne valjaju. Kao što je činio prije onoga potopa…

Pa mi se čini da brodarima dolaze bolji dani [thumbsup]


Ponavljam pitanje: da li je realno preuzimanje Sv.Dujma u rujnu ?

Inače , u ovom trenutku ukupna tržišna kapitalizacija JDPL je 40,5 mil $.
Otprilike vrijednost jednog Supramaxa.

moslim da je realnije očekivati u 11. mj.

New Report

Close