JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ja trpam li trpam u biti tek sam počeo,samo da ostane na ovoj razini još koji dan.imam neki gadan feeling,oslonit ću se na intuiciju ovaj put pa taman falio,idem na all in..

iz koje pozicije idete na all in…..znate ne bih htio biti indiskretan samo Vas molim da budete pazljivi
pofuk

iz pozicije short stacka sa buttona [lol] obozavam poker analogiju oprostite na smetnji


IMA LI TKO PAMETNIH PREDVIDJANJA VEZANIH ZA OVU DIONICU

past ce na 140 kn..



IMA LI TKO PAMETNIH PREDVIDJANJA VEZANIH ZA OVU DIONICU

past ce na 140 kn..
[/quote]

Je li ravno 140 ili kunu gore-dole?????????????




IMA LI TKO PAMETNIH PREDVIDJANJA VEZANIH ZA OVU DIONICU

past ce na 140 kn..
[/quote]

Je li ravno 140 ili kunu gore-dole?????????????
[/quote]

100 kuna gore, dole….tak svejedno al tu negdje……

pa dobro niska je likvidnost ja krenuo sa 157,xx…danas kupio cca 300 kom…mislim da bdi okreće prema gore,ali to ne znači da će jdpl eksplodirati,ali bi mogao povući 10% prema gore,ako padne idemo po još bombonćića..ali ne vidim nikakav pritisak na prodaju,doduše nema ni kupnje pa je realno očekivati da će se tržiti u rasponu od 160-170 idućih mjesec dana..to je moje mišljenje..hvala na savjetu,oprezan sam..ali ne uvijek..



IMA LI TKO PAMETNIH PREDVIDJANJA VEZANIH ZA OVU DIONICU

past ce na 140 kn..
[/quote]
Covjek pita ako ima pametnih predvidjanja

WWW.THEVENUSPROJECT.COM


iz pozicije short stacka sa buttona [lol] obozavam poker analogiju oprostite na smetnji

pa sta bi smetali Vi koji pisete antologiju o poker analogiji
pofuk

jdpl zarađuje 8% ovaj misec samo na rastu dolara prema kuni i euru,a mi smo pali zadnji misec oko -13% [sealed]

dolar je narastao preko 20%ali očito da na našoj burzi vrijede neki drugi postulati..

Fearnley kaže:

SALE AND PURCHASE

Vessel Size Built Buyer Price Comm.
Hyundai Mipo Resale 56 000 2011 Turkish 38,75
Eleoussa 44 950 1994 Taiwanese 21,75

Izgleda bolje nego što sam očekivao: za Supramax s isporukom za godinu dana 39 milja (prema današnjoj cijeni , tržišna kapitalizacija cijelog JDPL je malo veća od 40 mil $ !!!).

Prema ovakvim cijenama ispada da je NAV oko 600. Zbog situacije na burzi to naravno nema veze s trenutačnom cijenom dionice , ali lijepo je vidjeti.

nadam se da će NAV biti i 1000 , samo trba strpljenja , pokoji veliki i dugoročni investitor.

obožavam strvine-posebno ovce

New Report

Close