JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dobro ste napravili……….
BDI i danas ide gore……
po meni i cjeli sljedeći tjedan što je bitnije,……………..

lp

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA


Evo uzeo sam jučer 300-njak kom za početak.A uzet ću barem još 3 puta toliko.
Malo sam proanalizirao i čini mi se da bi ovo mogola biti dobra investicija.
book 0,43
nominalna 360
privatizacija
hm. zvuči zanimljivo. Dnevne oscilacije pa i tjedne od 5-10% me ne zanimaju.

vidi ti početnika i laika [lol]

Baltic Dry +1,7%
Capesize +2,7%
Handysize +1,2%
Supramax +1,1%
Panamax +1,2%



Evo uzeo sam jučer 300-njak kom za početak.A uzet ću barem još 3 puta toliko.
Malo sam proanalizirao i čini mi se da bi ovo mogola biti dobra investicija.
book 0,43
nominalna 360
privatizacija
hm. zvuči zanimljivo. Dnevne oscilacije pa i tjedne od 5-10% me ne zanimaju.

vidi ti početnika i laika [lol]
[/quote]

Pa čuj.Ja znam da ništa neznam i to mi je najveća prednost. [lol]
Uvjek se nađe pokoja kunica u sitno [lol] . A i vremena imam.
Laik bio laik ostao. [lol] A evo pazario danas još malo a i kupio onog vlds.Čini mi se jako zanimljiv.

Osjećam da će sutra dionicu pustiti u pozitivnu blokadu. Baš da vidimo…. [thumbsup]


Osjećam da će sutra dionicu pustiti u pozitivnu blokadu. Baš da vidimo…. [thumbsup]

daj kolega prosvijetli nas malo…o čemu se radi [sealed]


Osjećam da će sutra dionicu pustiti u pozitivnu blokadu. Baš da vidimo…. [thumbsup]

???? Samo tako il posjedujete informacije koje su drugima nedostupne(u HRV uvijek realno i moguće)?

Nikad više 2007-08 na ZSE:(


Osjećam da će sutra dionicu pustiti u pozitivnu blokadu. Baš da vidimo…. [thumbsup]

Sumnjam, 8 banka pod istragom u USA, danas svi indexi u amera idu debelo u crveno, pa kad oni otvore idemo down



Osjećam da će sutra dionicu pustiti u pozitivnu blokadu. Baš da vidimo…. [thumbsup]

Sumnjam, 8 banka pod istragom u USA, danas svi indexi u amera idu debelo u crveno, pa kad oni otvore idemo down
[/quote]
Zasad baš i ne idu nešto duboko… Još ako opet bude zelen BDI i ostali brodarski indeksi trebali bismo samo up.
Ipak muči me ovo prodavanje jutros ispod 173 [angry]
Da nisu malci u pitanju već bih se zabrinuo. Svakako mi se ne sviđa,mislim da nije za prodaju ispod 200,ako i toliko [huh]




Osjećam da će sutra dionicu pustiti u pozitivnu blokadu. Baš da vidimo…. [thumbsup]

Sumnjam, 8 banka pod istragom u USA, danas svi indexi u amera idu debelo u crveno, pa kad oni otvore idemo down
[/quote]
Zasad baš i ne idu nešto duboko… Još ako opet bude zelen BDI i ostali brodarski indeksi trebali bismo samo up.
Ipak muči me ovo prodavanje jutros ispod 173 [angry]
Da nisu malci u pitanju već bih se zabrinuo. Svakako mi se ne sviđa,mislim da nije za prodaju ispod 200,ako i toliko [huh]
[/quote]

Pa zar nije očito da se kolega Lojtra iskrcao…. [bye]

Nema šanse da se iskrcam, pa za mjesec, dva ova dionica je na 300 kn.


Nema šanse da se iskrcam, pa za mjesec, dva ova dionica je na 300 kn.

Bez uvrede,nisam siguran da ćeš iz prve pogodit koji je sutra dan……
P.S. na osnovu tvojih postova….

New Report

Close