JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

danas bi bdi trebao opet gore ( mislim još jače nego jučer )………..cijena dionice nadam se isto ali za sad ispada da je to neki drugi per cipela i trudit ću se cijenu ne komentirati previše jer i ona će doći na svoje ukoliko bdi u narednom vremenu nastavi rasti i onda nema zime……

http://money.cnn.com/data/premarket/index.html

BDI opet AP…………..

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Kupnja brutalna…………

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Kad je ovako kad je index u padu šta će biti kad zazeleni……… [kiss]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA


Evo ja kao laik i početnik na burzi ne razumjem zašto ljudi prodaju ovu dionicu ako ide privatizacija,vozarine skaču i jdpl jača flotu.
Molim objašnjenje. Nemam ovu dionicu ali je svakako planiram kupiti.

Prodaju jer misle da bi mogli kupiti koji postotak jeftinije………..
To su ti ovi burek trejderi koji surfaju na valovima ali se puno više napiju vode nego što surfaju……..
5%-10% za ovu dionicu neznači ništa kad će se na njoj u skoroj budućnosti zaraditi minimalno 100%…
Dobro ste to primjetili kolega……..
Vi ste kao onaj tko ulazi u kladionu prvi put i dobije odmah tiket bez obzira što se ne razumje…..
A vaš pick JDPL dovoljno govori……..
Koji put je bolje i poslušati nekog sa strane nego buljiti u kompjuter 24 sata i trejdati za 2-3%…….
Po meni JDPL na ovim cjenama je i više nego podcjenjen……….
Moja preporuka strong buy ali ipak odluka je na vama……….

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

A i ovi što su prodali sad sigurno grizu noktiće ili će djelit aseve po topiću…………
Ovdje je stavljena brana i nema više ispod 170……….

lp

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

3,1 % ap bdi……..

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

6 postova zaredon?! pa jel to malo previše,a? mislin pun san jadroplova i slažen se i da će ić gore 100% od ove cijene ali brate mili daj se smiri malo… kupuj i uživaj, ovo drukanje nema smisla, samo ipadaš smišan…

živio!

luke, brodovi...

11 May 2010

Baltic Dry Index (BDI) +115 3822 [kiss] [kiss] [kiss]
Rates

BCI (Cape index) BPI (Panamax index) BSI (Supramax index)
INDEX 4804 253 (+5,5%) [thumbsup] 4146 50 2991 44
SPOT 4 TCE AVG (USD) 49122 2951 33355 402 31270 459
YESTERDAY (USD) 46171 32953 30811
YEAR AGO (USD) 29247 16688 15651



Evo ja kao laik i početnik na burzi ne razumjem zašto ljudi prodaju ovu dionicu ako ide privatizacija,vozarine skaču i jdpl jača flotu.
Molim objašnjenje. Nemam ovu dionicu ali je svakako planiram kupiti.

Prodaju jer misle da bi mogli kupiti koji postotak jeftinije………..
To su ti ovi burek trejderi koji surfaju na valovima ali se puno više napiju vode nego što surfaju……..
5%-10% za ovu dionicu neznači ništa kad će se na njoj u skoroj budućnosti zaraditi minimalno 100%…
Dobro ste to primjetili kolega……..
Vi ste kao onaj tko ulazi u kladionu prvi put i dobije odmah tiket bez obzira što se ne razumje…..
A vaš pick JDPL dovoljno govori……..
Koji put je bolje i poslušati nekog sa strane nego buljiti u kompjuter 24 sata i trejdati za 2-3%…….
Po meni JDPL na ovim cjenama je i više nego podcjenjen……….
Moja preporuka strong buy ali ipak odluka je na vama……….

[/quote]

vidim da dosta razumno i pametno pises na temo jdpl-r-a .preporuka strong buy je tvoja, ali reci mi koliko je jdpl-r-a imao brodova 2001 i 2006 kad znas toliko o firmi?

Evo uzeo sam jučer 300-njak kom za početak.A uzet ću barem još 3 puta toliko.
Malo sam proanalizirao i čini mi se da bi ovo mogola biti dobra investicija.
book 0,43
nominalna 360
privatizacija
hm. zvuči zanimljivo. Dnevne oscilacije pa i tjedne od 5-10% me ne zanimaju.

New Report

Close