JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

krenut ćemo čim ne bude pisalo da imamo 10 milijuna gubitka ko ovaj kvartal.
sve ostalo su priče.

Frankly my dear, I don't give a damn!

Sutra brod Peristil napušta škver i ide u pogon……….
Posada je već jučer bila na brodu…….
Sretno……..

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

a očaja majko moja…..


Jel primjećena/komentirana promjena u TOP10:

Novi skrbnički:
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 9.235
HPB dionički mu je napravio mjesta i otpao sa Top10 liste.

Također HFP na 3. mjestu je smanjio količinu za 4.000 komada.. neke međusobne pretumbacije?
Da li je novi sa 6-og mjesta taj šta se trpao prethodnih dana?

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 1.034.455 63,20 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
2. HZMO 111.667 6,82 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 39.601 2,42 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA (-4000 kom)
4. VOLKSBANK D.D. 10.292 0,63 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
5. JADROPLOV D.D. (1/1) 10.011 0,61 Osnovni račun SPLIT, HRVATSKA
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 9.235 0,56 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
7. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D./HPB GLOBAL – OIF S JAVNOM PONUDOM 9.065 0,55 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
8. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. 6.907 0,42 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
9. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND 5.760 0,35 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
10. MARKOVINOVIĆ IVAN 5.350 0,33 Osnovni račun VARAŽDIN, HRVATSKA
Ukupno: 75,91


4.5. 2010.promjene:
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 36.969 2,26 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA – 2632
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 9.621 0,59 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA [/b] + 386
Ovaj komentar sam dao na atpl kojeg u nastavku ću staviti a vrijedi i ovdje pogotovo jer su veće promjene u top 10!

Da se nadopunim, nije mi drago što HFP dijeli HRVI ili braniteljima neke pakete dionica, niti mi je drago da su odlučili prodavati udjele manje od 25%(VLADA RH) pogotovo ne na ovaj način, da otpuštaju preko burze jer je nelikvidnost te ruše tržište. Ovdje su našli jednog kupca ali nešto je išlo i preko burze pretpostavljam kao i na drugim dionicama.
Dobro ovdje se radi tek od 5 komada atpl-r-a ali na zvijezdi, HTPK(preko 7% podijelili invalidima), ZVCV, ZTNJk, BLSC,ISTT,JDPL,KNZM, KOEI, MLNR, te paradoksalno sada su počeli i ZAPI prodavati preko burze a nisu reagirali kad je bilo 300 kn više, javna ponuda i onaj ogromni nalog koji je trajao danima!!!

Prodavao je AZ OMF također neke dionice, te uz pad indeksa vani moguće je klizanje cijena.

P.S. Za atpl još nije značajna prodaja ali zabrinjava krene li najveći dioničar postepeno prodavati i time rušiti cijenu

Štednja je mudrost trošenja.

Ovaj broj 6 je vjerovatno u vezi s Upravom ili je neki tajkun ? On je novi u Topu i taj je skidao do 190. što bi moglo biti dalje ?

obožavam strvine-posebno ovce

znate onu igru leti leti leti leti leti leti…….
tako i ovde,samo roni roni roni roni roni roni JDPL – Crobex

Kad se pažljivo prouči izvješće gubitak kvartala mi se ne čini preloš rezultat a budućnost izgleda još bolje.
http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/JDPL-fin2010-1Q-NotREV-K-HR.PDF

Mala ispravka od jučer……….
Novogradnja Peristil sutra napušta Škver oko 10 i 30……………..

sretno………..

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Pa čemu jedinica zbog ovoga……….pa ipak je to samo dobronamjerna info……. [shocked]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

PERISTIL napušta Split 06.05.2010.
Dalje ide:

Gibraltar 11.05.2010. (Bunker)

Santana ukrcaj

Cape Town Bunker

Bahrein iskrcaj

Ništa drugo nego dobro more.

Mirno more i dobre vozarine našem Peristilu!! Moj je bar jedan bokobran na njemu :))


Mirno more i dobre vozarine našem Peristilu!! Moj je bar jedan bokobran na njemu :))

po splitu se prica da je isao na ugovor 3 godine po 19900 usd.

New Report

Close