JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kako me lijepo ovaj brodic dovezao u pozitivu…samo da tako nastavi i dalje…Ali ovaj bonboncic kako ga nazvase nije niti blizu cijene za koju sam ju spremna prepustiti dalje. Prvo cemo se dobro potkoziti na armiranim dionicama, a onda ce biti malo duza mirna plovidba ovdje…joj kad prodju jos ove 2 godine…. [kiss]

...nikad ne budi siguran što nisi spreman učiniti....

hvala na infoima,nisam kužija taj zadnji broj
vidi se da ima zainteresiranih,lijepo,lijepo [cool]

na brodarima konjica brani pozicije [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

šta se čeka?……javni poziv na kupnju i prodaju?…… [lol] [thumbsup]

Gledam ovog lumena sa 1000 kom na kupnji,čeka na 184,20 da mu kruške padnu same u krilo. Umjesto da polupa ovo na prodaji do 190 i da se tamo usidri.Nije dovoljno imati šolde,treba i znanja.

obožavam strvine-posebno ovce


Gledam ovog lumena sa 1000 kom na kupnji,čeka na 184,20 da mu kruške padnu same u krilo. Umjesto da polupa ovo na prodaji do 190 i da se tamo usidri.Nije dovoljno imati šolde,treba i znanja.

koliko još zrelih krušaka ima to je pitanje…

bolje zivjeti 100 godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi...


Gledam ovog lumena sa 1000 kom na kupnji,čeka na 184,20 da mu kruške padnu same u krilo. Umjesto da polupa ovo na prodaji do 190 i da se tamo usidri.Nije dovoljno imati šolde,treba i znanja.

Očito je netko demantirao vaše znanje kolega…i ja bi radije vidio vašu opciju,al trebat ćemo pričekati veće promete da probijemo tu razinu..

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

.Vaš link

Lijepo je znati… [thumbsup]

Baltic Exchange Dry Index3203 – UP 183

Krenulo!

LEAVE THE WORLD BEHINED

Baltic Dry +6,1%
Capesize +20,8%
Handysize +0,1%
Supramax +0,3%
Panamax +1,0%



Gledam ovog lumena sa 1000 kom na kupnji,čeka na 184,20 da mu kruške padnu same u krilo. Umjesto da polupa ovo na prodaji do 190 i da se tamo usidri.Nije dovoljno imati šolde,treba i znanja.

Očito je netko demantirao vaše znanje kolega…i ja bi radije vidio vašu opciju,al trebat ćemo pričekati veće promete da probijemo tu razinu..
[/quote]
I pale su mu, koji su to luzeri prodali po toj cijeni ?

obožavam strvine-posebno ovce

Izgleda da su brodari (ne svi) i luke ponovo in, nemam ništa protiv, idemo dalje dok su ostali u crvenom

New Report

Close