JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovdje ima milijon skakavaca,neznam zašto uopće kupuju ovu dionicu ako nemogu pričekati 2 dana,bitno da brokeri pokupe proviziju,svašta

obožavam strvine-posebno ovce

Država u Jadroplovu ima odokativno cca. 73%.

Dakle Jadroplov ne ide u sklopu ove rasprodaje gdje država ima manje od 25%

Pa dakle nema se potrebe bojati da će država srušiti cijenu.

Prodaja Jadroplova bi se trebala odograti na neki drugi način. Možda javnom ponudom???

Zna li netko više?

Pozzz i sretno svima.

@BornaST

da li je ovo indikativno:Vaš link [rolleyes]


Prodaja Jadroplova bi se trebala odograti na neki drugi način. Možda javnom ponudom???

Zna li netko više?

Pozzz i sretno svima.

Tesko da ce se kroz IPO drzava obogatit. Za to bi trebalo prvo dignut cijenu da se dobije sto veca cijena prodaje ali u RH jedini koji mogu dizat cijenu su fondovi koji to nece odradit jer bi oni bili najveci kupci pa im to i nije u interesu.

Nije bolest sve što boli



Prodaja Jadroplova bi se trebala odograti na neki drugi način. Možda javnom ponudom???

Zna li netko više?

Pozzz i sretno svima.

Tesko da ce se kroz IPO drzava obogatit. Za to bi trebalo prvo dignut cijenu da se dobije sto veca cijena prodaje ali u RH jedini koji mogu dizat cijenu su fondovi koji to nece odradit jer bi oni bili najveci kupci pa im to i nije u interesu.
[/quote]

Ne može Jadroplov ići u IPO kad je već izlistan na burzi.




Prodaja Jadroplova bi se trebala odograti na neki drugi način. Možda javnom ponudom???

Zna li netko više?

Pozzz i sretno svima.

Tesko da ce se kroz IPO drzava obogatit. Za to bi trebalo prvo dignut cijenu da se dobije sto veca cijena prodaje ali u RH jedini koji mogu dizat cijenu su fondovi koji to nece odradit jer bi oni bili najveci kupci pa im to i nije u interesu.
[/quote]

Ne može Jadroplov ići u IPO kad je već izlistan na burzi.
[/quote]

Pa ak moze GM zasto nebi mogao i jdpl

Nije bolest sve što boli




Prodaja Jadroplova bi se trebala odograti na neki drugi način. Možda javnom ponudom???

Zna li netko više?

Pozzz i sretno svima.

Tesko da ce se kroz IPO drzava obogatit. Za to bi trebalo prvo dignut cijenu da se dobije sto veca cijena prodaje ali u RH jedini koji mogu dizat cijenu su fondovi koji to nece odradit jer bi oni bili najveci kupci pa im to i nije u interesu.
[/quote]

Ne može Jadroplov ići u IPO kad je već izlistan na burzi.
[/quote]

samo na SPO

Toliki pad danas, – 5,42 % ,jeli ovo najgora dionica ? tko to i zašto ruši,nešto smrdi.

obožavam strvine-posebno ovce

Sv.Dujam u 3Q ili kasnije ?


Toliki pad danas, – 5,42 % ,jeli ovo najgora dionica ? tko to i zašto ruši,nešto smrdi.

Ne pretjeruj kolega, nije toliko palo. Pad je -5,24% [lol]



Prodaja Jadroplova bi se trebala odograti na neki drugi način. Možda javnom ponudom???

Zna li netko više?

Pozzz i sretno svima.

Tesko da ce se kroz IPO drzava obogatit. Za to bi trebalo prvo dignut cijenu da se dobije sto veca cijena prodaje ali u RH jedini koji mogu dizat cijenu su fondovi koji to nece odradit jer bi oni bili najveci kupci pa im to i nije u interesu.
[/quote]

Baš suprotno. Država se pokazala kao največi kriminalac. Prodati nekom rodjaku ADZEJOVCU za nikakvu lovu a direktori dobivaju proviziju. Ja da sam državni direktor adezejovac (hvala bogu nisam) i prodajem je svom rodijaku Kutli ,pokušat cu srušit cijenu da rodijak kupi za ništa a za nagradu će meni rodijak dati nešto u džep i ostavit me u fotelji. A ja cu vikat zivila Rvacka , živio ADZ…

Mišljenja sam da se JDPL neće dirati.Ovo što Perič spominje IPO jedne od firmi to bi se moglo dogoditi sa HEP-om.HEP se mora privatizirati do ulaska u EU.

New Report

Close