JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Mozda si u pravu, ali ja za 166 kn kupujujen spizu, šlape, mudante ili nešto slično a ne dionice.
Ne želim nikoga vrijeđati ali to mi je prilično neozbiljno.
Kupovina dionica bi trebala biti ozbiljna stvar a ne zahebancija.

ee


Ocete rec da su dionice samo za bogate?

Nije bolest sve što boli

ma naravno da nisu, ali oni bogati lakše se nose sa izazovima. Dionice su za pametne, ali to treba gledati sa više strana [wink]

Dobro,konačno konstruktivna rasprava,bar nešto,ako nema trgovine onda ima vremena za komentare.Upravo sam bio na jednom sastanku vezano za likvidnost i kako i kamo dalje.
Javim se kasnije kada uhvatim vremena.

obožavam strvine-posebno ovce


ma naravno da nisu, ali oni bogati lakše se nose sa izazovima. Dionice su za pametne, ali to treba gledati sa više strana [wink]

Tocno kolega, ali djaba pamet ak se nema za vise od 2-3 dionice za kupit.

Nije bolest sve što boli



Mozda si u pravu, ali ja za 166 kn kupujujen spizu, šlape, mudante ili nešto slično a ne dionice.
Ne želim nikoga vrijeđati ali to mi je prilično neozbiljno.
Kupovina dionica bi trebala biti ozbiljna stvar a ne zahebancija.

ee


Ocete rec da su dionice samo za bogate?
[/quote]

Nisam mislio na novac, nego na intelekt.
I glasački listić je za svakoga pa vidite gdje smo, ali to je sad neka druga tema.
Da ne duljimo ovdje možda je bolje da me dodatno operete na PP, ako baš želite

http://finance.yahoo.com/q/cq?s=DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,QMAR,TBSI&d=v1

zeleno [thumbsup]

[thumbsup] šta više od toga reći? Treba vidjeti i čekati, nekako je ipak sve premrtvo.

Eto, burza se zatvorila, zeleno nam nije pretjerano pomoglo u dizanju dionice, pa treba donijeti zaključak. NEMA NOVACA i nije na žalost u fokusu ozbiljnih ulagača. Mislim da će nakon 19.04. stvari krenuti na bolje, do tada treba biti strpljiv. Nemorate se složiti sa mnom, ali mislim da nisam daleko od istine. [undecid]

mislio si reci 17.05.sigurno da hoce ali do tada mozemo ocekivat bar jednu vrhunsku korekciju.sjeti se 2009 prije isplate dividende

http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/96771/Default.aspx

Papinjo se ljuti šta Jerkovic pravi jeftinije brodove. Ma samo u ovoj državi manager firme se moze boriti za interese propalih navoza i gradit skupe brodove umisto da se bori za interes svojih dionicara, gradi što jeftinije brodove i stvara profit. Oh kako sam sretan sta vise nisam dionicar.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Ops,novi moment,otkuda sada zanimanje Jerkovića za Jadroplov ?ima li on dionice ili neki drugi interes u JDPL ?

obožavam strvine-posebno ovce


http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/96771/Default.aspx

Papinjo se ljuti šta Jerkovic pravi jeftinije brodove. Ma samo u ovoj državi manager firme se moze boriti za interese propalih navoza i gradit skupe brodove umisto da se bori za interes svojih dionicara, gradi što jeftinije brodove i stvara profit. Oh kako sam sretan sta vise nisam dionicar.

sigurno jdpl ima 5 starih brodova koji su svaki dan sve stariji i 2 novogradnje u buducnosti.

koliko bi to jdpl trebao vrijediti u usporedbi sa sadasnjom cijenom i broju dionica

5 starih brodova alo

New Report

Close