JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dsx djeluje veselo ( za šortere).

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Koliko se meni čini brodske dionice su u horizontalnom trendu, konkretno JDPL između 155 i 180kn. Koliko dugo će tako biti teško je zaključiti. Nije sve baš tako crno kako se prikazuje, ne bi se zamarao s cijenom gore dolje 4-5%. Pravi rast tek čeka i onda će biti kasno za kupovanje jer će ovo gaziti sve pred sobom.

26.11.2010 - Dan D

Ma meni se čini puno toga…………..

Umrtvi..burzu…..
umrtvi dionicu……..
i onda na jednom bum…….
a iznenađeni mogu biti samo promatrači…….naravno [lol]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Bojim se da od tog buma nema ništa…Kad je ATPL explodirala s 950 na 1365 bilo je keša u sitne raje…Fondovi su dizali cijenu a oni kupovali misleća da će im uteći…Bojim se da toga više nema..

Nema prodaje……….ni za lijek……….
opametili se mali……….

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Jeli to zatišje pred gore ili dolje?

obožavam strvine-posebno ovce


Jeli to zatišje pred gore ili dolje?

E to trebaš sam predvidit………
[lol]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA


Jeli to zatišje pred gore ili dolje?

kad se ljudi izjasne po ovom pitanju kao točan odgovor uzmi onaj koji bude u manjini… ako je stanje izjednačeno uzmi odgovor najslabije ocjenjenog člana foruma…

bolje zivjeti 100 godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi...

Ja tipujem na gore ako te baš interesira…………

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

neka nje na 170 kn još barem godinu dana. Odgovaralo bi mi i niže ali neću pretjerivat.

Koji ogromni promet nakon 1,5h trgovanja, 0,00 kn , gdje je nestao novac ?

obožavam strvine-posebno ovce

gospodo, dovoljno je vidjeti da čim dionica skoči na 168, 30 netko kupi po cijeni 166,00 jednu dionicu, uskoro će to jaaakooo gore, pokušava se na sve moguće načine manipulirati ovom dionicom. [angry]

New Report

Close