JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

imam JDPL i još planiram kupovat,al postajem nestrpljiv s rastom……..
ko to zna kad ćemo malo više UP UP UP………
kolega , nerazumijem , jeli to želite reći da ćete kupovati kad pođe up [undecid]

O yes. Cim vam treba da se istrpate – odmah izvlacite temu privatizacije Jadroplova. Pa da je firma ista dobra, vec bi odavno bila privatizirana. A tko bi ju uzeo? Mozda Frane Barbieri , jer je rekao da se bavi ponekad jedrenjem. Nema ovdje prevelike buducnosti, ove godine ce nase brodare popapati velike svjetske , a prvenstveno Europske zvjerke. Cekajte samo da im isteknu ugovori od prije krize… novih nece biti niti da prevoze mandarine od Metkovica do Ploča.

...nikad ne budi siguran što nisi spreman učiniti....


imam JDPL i još planiram kupovat,al postajem nestrpljiv s rastom……..
ko to zna kad ćemo malo više UP UP UP………
kolega , nerazumijem , jeli to želite reći da ćete kupovati kad pođe up [undecid]

ne nego želim reć da ću kupovat još dok je na ovim razinama al da ne vidim kad bi ovde mogao zaradit malo veću "svoticu" kunića……..

http://www.seebiz.eu/hr/burze/crobex10-jadroplov-izlazi%2c-a-podravka-ulazi,71068.html ode…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


ovo je dobro sve je manje ljudi na topiću……….
tako je bilo kad sam kupovao po 90…….a i još kupujem……techman će se vratit puno prije nego je rekao ali onda će već biti unutra………. [lol]
ovim nesretnicima što i dalje prodaju najveći crni konj na ovoj burzi želim što prije da rasprodaju sve…
a nakon toga da počmu djeliti aseve po forumu kad krene gori,…………. [kiss]

Dragi Ivano zelje ti i nisu bas realne bar sta se tice mog povratka. Naj radje bi se vratio u privatizirani JDPL. Jucer sam na Zupanijskom sudu u Zagrebu svjedocio protiv talenata koji su ako im se to dokaze zeznuli zadnji pokusaj privatizacije. Dok je JDPL drzavni u ovakvoj drzavi nije mi bas atraktivan. Po Splitu se suska da bi mogli ugovoriti jos dva broda u Splitskom skveru. Ako je istinito onda je suludo. Pa netko prima platu da izmedju ostalog i brine o firmi. A to bi bila totalna nebriga. Pa Splitski skver za drugu novogradnju nije imao novca za kupovinu kljucnih dijelova motora (koljencasta osovinu). A siguran sam da JDPL ispunjava svoje financijske obaveze. Pa di su onda novci pitam se. Klasican primjer zrtvovanja zdrave firme za bolesnu. I onda ce se nasi vrli politicari koji vode ovu drzavu a vode je naj cesce od banke do banke žicajuci kredite, unezvjereno pitati pa ko nam bre unisti privredu.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


http://www.seebiz.eu/hr/burze/crobex10-jadroplov-izlazi%2c-a-podravka-ulazi,71068.html ode…

i što sad… cijena se zbog ovog podatka nebi trebala značajnije mijenjati jer ovo je svatko od ozbiljnijih mogao predvidjeti odavno osim naravno "burek/jogurt" ulagača…

bolje zivjeti 100 godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi...

mogao je predvidjeti, a i nije, ovisi kako gledaš, ja sam ušao danas na 170 i mislim da sam napravio dobar posao, imam osječaj da je ova stagnacija povezana više sa DRYS trendom, ostali pokazatelji još uvijek govore u prilog. Nadam se [huh]

Gledajući fundamentalno
Skorašnja privatizacija
Tehnički savršena
Uz Lplh najpodcjenjeniji brodar—–samo je jdpl likvidniji i zato je bolji
Love na računu ko u priči
Nominalnu cjenu dionice od 360 ( u privatizaciji neće ići ispod te cjene , može samo više)
Usporedbe radi——jdpl na 330 je ekvivalent ATPL na 1000 i ULPL na 900………

Definitivno je best buy na zse i crna ne konj nego KONJČINA ove plitke male i izmrcvarene burze…

lp

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA



ovo je dobro sve je manje ljudi na topiću……….
tako je bilo kad sam kupovao po 90…….a i još kupujem……techman će se vratit puno prije nego je rekao ali onda će već biti unutra………. [lol]
ovim nesretnicima što i dalje prodaju najveći crni konj na ovoj burzi želim što prije da rasprodaju sve…
a nakon toga da počmu djeliti aseve po forumu kad krene gori,…………. [kiss]

Dragi Ivano zelje ti i nisu bas realne bar sta se tice mog povratka. Naj radje bi se vratio u privatizirani JDPL. Jucer sam na Zupanijskom sudu u Zagrebu svjedocio protiv talenata koji su ako im se to dokaze zeznuli zadnji pokusaj privatizacije. Dok je JDPL drzavni u ovakvoj drzavi nije mi bas atraktivan. Po Splitu se suska da bi mogli ugovoriti jos dva broda u Splitskom skveru. Ako je istinito onda je suludo. Pa netko prima platu da izmedju ostalog i brine o firmi. A to bi bila totalna nebriga. Pa Splitski skver za drugu novogradnju nije imao novca za kupovinu kljucnih dijelova motora (koljencasta osovinu). A siguran sam da JDPL ispunjava svoje financijske obaveze. Pa di su onda novci pitam se. Klasican primjer zrtvovanja zdrave firme za bolesnu. I onda ce se nasi vrli politicari koji vode ovu drzavu a vode je naj cesce od banke do banke žicajuci kredite, unezvjereno pitati pa ko nam bre unisti privredu.
[/quote]

Slažem se Techmane ali ja sam kupovao po 85,90,92,97 i još kupujem a ti tada nisi htio niti blizu i pričao si o jdpl na 50 kn…….
Jedno je tvoja percepcija i iskustvo……….
Burza je sasvim nešto drugo…….ovo gore navedeno je živi dokaz za to………
Pa ja imam 100% prinosa i nepada mi napamet kratiti poziciju iako sam dio prodao na 240 kn i opet dokupio na 190 ..ali to je trejd i zajebancija jer ja tako shvaćam burzu……..

Burza je psihologija,psihologija i samo psihologija…….uz određene parametre……..

Ja sam uvjeren da ovo ide gore………a ti vidi……….

A ovo što se tiče šuškanja……2007 godine se šuškalo da jdpl ide sa 800 na 1500 i crobex na 6500…
Tako da od šuškanja nema šuškanja…….

živija ti meni…….a moj mi sentiment govori da barem imaš 400-500kom…..da te ne zajebe nagli rast kao i sa 90–na 200 u petnest dana……..
zato oprezno i ti….

lp

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA


Gledajući fundamentalno
Skorašnja privatizacija
Tehnički savršena
Uz Lplh najpodcjenjeniji brodar—–samo je jdpl likvidniji i zato je bolji
Love na računu ko u priči
Nominalnu cjenu dionice od 360 ( u privatizaciji neće ići ispod te cjene , može samo više)
Usporedbe radi——jdpl na 330 je ekvivalent ATPL na 1000 i ULPL na 900………

Definitivno je best buy na zse i crna ne konj nego KONJČINA ove plitke male i izmrcvarene burze…

lp


kolega slažem se sa svime rečenim [thumbsup]

Ovo je dionica koju treba akumulirati a ne trgovati s par kuna prinosa,previše je ovdje sitnih trgovaca a premalo velikih.Ako uđe koji fond ili netko sa strane onda će to brzo na 300 kn.Ovako je to trkeljanje gore dolje oko 170kn.

obožavam strvine-posebno ovce

http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-kina-i-celik-izvlace-brodare-iz-sjene,71261.html

barem neki poticaj [proud]

New Report

Close