JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Premarket blago pozitivan. Inače, ovaj tjedan je jako zanimljiv jer većina USA bulkera izlazi sa godišnjim izvješćima. Danas su na redu OCNF i PRGN kao uvertira, a uto-čet gotovo svi iole zanimljivi (EGLE još nije objavio datum).

smirimo strasti..

Plavi: Belišće je zvijezda Baranje! Koliki vam je NAV (netto asset value) na imovinu :)

ništa bez BDI-a

Plavi: Belišće je zvijezda Baranje! Koliki vam je NAV (netto asset value) na imovinu :)


ništa bez BDI-a

ništa ni s BDi-em [lol]

Glavno da BDI ide UP. Kada JDPL skoci na 190kuna necete ni primjetiti. Brodari se vani zelene. BDI ce biti 2900 do kraja veljace.

Evo vam krivaca za današnju cijenu dionice.

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Afere/Novi-maestro-Kracun-ostetio-drzavu-za-300.000-kuna

Da sam tada naporavio procjenu JDPL bi danasa vjerovatno imao vlasnika, država bi prošla izvrsno jer je tržište bilo dobro pa bi i cijena bila primjerena a ja bi na kraju dobro zaradio.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Ne mislim da je uzrok padu u tome, jer ipak pada i ostalo. Svejedno nazire se kraj padanju

26.11.2010 - Dan D

S obzirom na političko ozračje dalo bi se zaključiti da uskok kopa po jadroplovom bliskom prošlošću , što bi i bilo u redu da se onda može ići u privatizaciju čistih računa. Na ovo razmišljanje naveo me ovaj članak u slobodnoj objavljen krajem prošle godine. Nekima gadno gori. Ako sam u pravu, dionica će još dugo stagnirat a mogući su i kratkoročni skokovi povodom nekih objava.
Vaš link


S obzirom na političko ozračje dalo bi se zaključiti da uskok kopa po jadroplovom bliskom prošlošću , što bi i bilo u redu da se onda može ići u privatizaciju čistih računa. Na ovo razmišljanje naveo me ovaj članak u slobodnoj objavljen krajem prošle godine. Nekima gadno gori. Ako sam u pravu, dionica će još dugo stagnirat a mogući su i kratkoročni skokovi povodom nekih objava.
Vaš link

Tako je drukeru! Sigurno si se danas iskrcao dok postaš vijest staru skoro 3mjeseca.

26.11.2010 - Dan D



S obzirom na političko ozračje dalo bi se zaključiti da uskok kopa po jadroplovom bliskom prošlošću , što bi i bilo u redu da se onda može ići u privatizaciju čistih računa. Na ovo razmišljanje naveo me ovaj članak u slobodnoj objavljen krajem prošle godine. Nekima gadno gori. Ako sam u pravu, dionica će još dugo stagnirat a mogući su i kratkoročni skokovi povodom nekih objava.
Vaš link

Tako je drukeru! Sigurno si se danas iskrcao dok postaš vijest staru skoro 3mjeseca.
[/quote]
Ja sam lijepo napisao kad sam se iskrcao a za tvoje provokacije me boli džon

To je sve uraćunato u cijenu vec, pad od 193kune(7.12.2009) na 160 31.12 pa polako opet UP. Pošto je vijes stara 3mj. Tako da je ovaj pad cisto radi neceg treceg.

http://online.wsj.com/article/SB10001424052748703510204575085954201602926.html?mod=wsjcrmain

jdpl se ne uspijeva probuditi s ovih razina. Konstantno malo po malo klizi, bit će da nije dovoljno pao. Vjerujem da ćemo ga uskoro vidjeti na 15x brojevima ako ne i niže.

Imam JDPL ali sam objektivan.

New Report

Close