JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ide se gore u svakom slučaju [rolleyes]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

kaj se to promjenilo u roku par dana….od panične prodaje do panične kupnje…..
aj sad recite jel ima od vas neko da je ušo dugoročno…….mislim barem 6 mjeseci ak
vam je više predugoročno…….a ja ću vam reć kaj pretpostavljam, da se budete već
danas iskrcali i to ovi kaj su se prije par dana iz družbe bratije tu uključili….
sljedeći vjerojatno ak potegne do 180…..


kaj se to promjenilo u roku par dana….od panične prodaje do panične kupnje…..
aj sad recite jel ima od vas neko da je ušo dugoročno…….mislim barem 6 mjeseci ak
vam je više predugoročno…….a ja ću vam reć kaj pretpostavljam, da se budete već
danas iskrcali i to ovi kaj su se prije par dana iz družbe bratije tu uključili….
sljedeći vjerojatno ak potegne do 180…..

dok je situacija u marketu takva…burek je najbolja opcija….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Budu vidli oni koji prodaju kaj je najbolja opcija, ostali budu popišanih gaća dok Jdpl u 3 dana potegne na 300 kn.

ti si glup čovjek, sorry

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Nema većih naloga na prodaji,gdje su dnevni trgovci?

obožavam strvine-posebno ovce


ti si glup čovjek, sorry

Nije glup, teške su to riječi…, samo je ultra optimistično nerealan.., uz trunku druka nagore…

jeste ga sterali u blokadu…svaka vam dala…


jeste ga sterali u blokadu…svaka vam dala…

YES! Ah.. kome još treba bronhi :))))

(za Bandića -> "Yes" znači "Da")

Valjda će te izdržati 2 dana a onda ponovo na prodaju?mislim da to ne upali svaki puta?

obožavam strvine-posebno ovce

hahaha,.. evo ovi iz družbe bratije koji se tu počeli slikat prije par dana danas već
na topicu što smo tžili imaju raport o prodanom jdpl…..pazite se DRUŽBE BRATIJE……

kaj je blokada postova zbog kolko %……moderator ti mi dođeš nekaj slično
ko motušić……hebe se tebi kud ide ovaj forum glavno da tebi sjedne plačica da se
ima za papicu……ha još je bitnije da te DRUŽBA BRATIJA fila sa provizijicom….

New Report

Close